Mary123

Mary123

@mary768
(2)
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 0 följer 189 annonser


Dyrberg Kern siverplateterad  örhängen med  röda stenar  - Bilderna visar ett par örhängen med röda och olivgröna stenar, placerade på en silvrig satinpåse.
 Ny Beige ärmlös topp - Säljer en stilren beige polotopp med bred krage och ärmlös design. Toppen har en rak och croppad passform som ger en modern look. Materialet känns mjukt och har en lätt struktur, perfekt för att matcha med jeans eller kjol.
 Ny Ljus omlottklänning från Bubbleroom - Säljer en ljus omlottklänning från Bubbleroom i storlek XS. Klänningen har plisserat tyg, v-ringad hals och långa ärmar med resår vid ärmslut. Materialet känns mjukt och har ett elegant fall. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och modern look.
 Ny Mörkblå axelväska från Marc Jacobs - Snygg mörkblå axelväska från Marc Jacobs i äkta skinn med justerbar rem och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en rundad form, dekorativ tofs och det klassiska Marc Jacobs-logot på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design.
 Ny Champagnefärgad omlottopp från Zara - Säljer en elegant champagnefärgad omlottopp från Zara. Toppen är ärmlös med draperad v-ringning och bred linning nedtill. Materialet har en satinliknande finish som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Ny  jätte fint Cremefärgad omlottklänning från Zara  - Stl S , med prislapp , säljer även en likandan klänning i svart , snabb leverans
 Ny Svart omlottklänning i satin från Zara - Supersnygg svart kort omlottklänning från Zara i glansigt satinmaterial. Klänningen har lång ärm, v-ringning och markerad krage. Snygga detaljer med drapering i midjan och breda manschetter. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
 Ny Färggladalrhönger från Thomas Sabo  - Ett  par färgglada örhängen från Thomas Sabo i en svart ask. Örhängena har stenar i olika färger som grönt, blått, lila, rött och orange. Jag köpte för 1399 kr
Marinblå linnetopp med spetsdetaljer - Snygg  linnetopp med tunna axelband och dekorativ spets längs halsringning och nederkant. Toppen har en mjuk, slät yta och är lätt och luftig, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Spetsen ger en extra touch av elegans och gör toppen superfin.
 NySvart tubtopp från Gina Tricot - Säljer en svart tubtopp från Gina Tricot i storlek 38. Toppen har snygga rynkade detaljer framtill och en dold dragkedja i sidan för enkel påklädning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svarta mockapumps från Tamaris - Snygga svarta pumps från Tamaris i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Skorna har en klassisk och stilren form som ger en elegant vibe. Perfekta för dig som gillar minimalistisk design och vill ha ett par bekväma klackar med platt sula.
 Ny Svart  kortkjol i sammet  - Supersnygg svart kortkjol från Bershka med blommigt mönster och transparent tyllkant längst ner. Kjolen är gjord i mjuk sammet och har en klassisk A-linjeform som ger en cool och trendig vibe.
 Ny Ormskinnsmönstrad skjorta från Zara  - Säljer en skjorta från Zara  med ormskinnsmönster i beige, grått och brunt. Skjortan har klassisk krage, knappar framtill och långa ärmar. Materialet är lätt och känns skönt mot huden, perfekt för dig som gillar att sticka ut med coola prints.
 Ny Svart omlottklänning från Bik Bok - Supersnygg svart kortklänning från Bik Bok med omlottdetalj och knyt i midjan. Klänningen har tunna axelband och dragkedja bak. Materialet är mjukt och har en lätt satinliknande finish som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
 Ny Svart linnetopp från Gina Tricot - Svart linnetopp från Gina Tricot i storlek S. Tunn och mjuk polyester med smala axelband och lätt draperad front. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
 Ny Svart spetsblus från Zara - Supersnygg svart blus från Zara i genombruten spets med puffiga korta ärmar och rund halsringning. Blusen har ett feminint och trendigt uttryck med transparent spetsmaterial som ger en cool vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look. Det ärcaom en S i storlek därför säljer jag som S
Grå croppad topp med spets från Gina Tricot - Supersöt ljusgrå croppad topp från Gina Tricot med lång ärm. Rundad halsringning med spetskant och liten rosett framtill. Toppens material är mjuk bomull och den har en lätt rynkad effekt under bysten för en feminin siluett.
 Ny krämfärgad långkjol i satin från Zara -  Ny Säljer en stilren vit långkjol från Zara i glansigt satinmaterial. Kjolen har en rak och enkel design med hög midja och slät yta. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och elegant stil.
 Nya Blått smyckeset från Deberg Kern  - Snyggt smyckeset med örhängen och halsband från Deberg Kern . Båda har silverfärgad metall och blå stenar i olika former, med droppformad detalj på örhängena och matchande hängsmycke på halsbandet. Perfekt för dig som gillar färgstarka accessoarer.
 Ny Ljuslila stickad topp från Zara - Superfin ljuslila stickad topp från Zara med korta ärmar och krage. Toppen har croppad passform och snygga snörningsdetaljer framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och bekväma plagg med lite extra attityd. Passar til S och M i storlek
Svart spetsig offshoulder blus från Zara i XS  - Säljer en svart blus från Zara med offshoulder-design och trekvartsärm. Blusen är helspets med ett snyggt blommigt mönster och har en feminin, loose passform. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill ha en cool, elegant look.
 Ny Svart spetsblus från Nelly XS - Säljer en svart blus från Nelly i storlek XS. Blusen har offshoulder-modell med halv-långa ärmar och är gjord i ett genombrutet spetsmaterial med blommigt mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
 Nya Ljusblå raka jeans midwaist stl 36 - Säljer ett par ljusblå jeans i rak modell med midwaist. Jeansen har klassisk femficksdesign, full längd och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och tidlös look.
 Nya Svarta bootcut jeans från Perfect Jeans - Svarta jeans från Perfect Jeans i bootcut-modell med låg midja. Klassisk femficksdesign, silverfärgade knappar och bakfickor med lock. Jeansen är tillverkade i stretchig bomullsblandning för en bekväm passform.jag köpte för 499kr