Mskläder

Mskläder

@maya033
malmö | Senast aktiv: Nyligen
22 följare 16 följer 6 annonser


One shoulder klänning  - Så fin vit one shoulder klänning från showpo men volanger. Den är helt oanvänd och har prislappen kvar. Säljer den då jag tyvärr inte fått användning av den ännu. Storlek 34. Köparen står för frakten.
Rock and blue jacka  - Säljer min rock and blue jacka i strl 32 då den blivit för liten. Har använt den en vinter så den är i gott skick bortsett från att den tappat några bokstäver på märket. (Se bild 2). Pälskragen är äkta päls. Köpte den för 3700kr på Miinto och säljer den för 1200kr. Pris kan diskuteras. Köparen står för frakten.
Sommarklänning  - Blå v-ringad sommarklänning med knappar fram. Den är storlek 34 och prislappen är kvar då den är helt oanvänd. Passade tyvärr inte mig. Köparen står för frakten.
Blazer - En beige varmare blazer från Nelly. Perfekt som jacka i höst och vinter. Helt oanvänd då den tyvärr var för stor för vad jag gillar. Prislappen kvar i storlek 32 men skulle mer säga det är en 34 då den är oversized.
Vit topp - Jättefin och somrig vit topp fröna ginatricot. Den har resår i ryggen och knytning där fram. Helt oanvänd då jag inte fått användning av den bara. Storlek xs. Köparen står för frakten.
Beige tröja - Beige tröja från NA-KD. Lite kortare modell med trumpet armar. Jättefin men helt oanvänd då den inte passade mig. Den är i strl xxs men skulle säga den passar xxs. Köparen står för frakten.
Teddyjacka NA-KD  - Säljer min svarta Teddyjacka från NA-KD. Använt sparsamt och är i fint skick. Köpt för 900kr säljer den nu för 300. Pris kan diskuteras. Köparen står för frakten.
Zara jeans - Säljer dessa helt oanvända jeans från zara då de inte passade mig. Lappen kvar endast provade.  köparen betalar frakten❤️
Nakd jeans  - Säljer dessa svarta raka jeans från nakd. Jensen är helt oanvända, endast testade! Prislappen sitter kvar.
 - Hov1 merch, Around the world tour Använd fåtal gånger Strl S