Maya

Maya

@maya123455
(1)
Nybrostrand | Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 0 följer 34 annonser


Svart långärmad puffärmklänning - Supersnygg svart kort klänning med långa puffärmar och rynkade detaljer längs hela kroppen. Klänningen har en offshoulder-design och volangdetaljer vid axlarna för en extra cool look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och elegant stil.
Svart topp med puffärmar från H&M - Säljer en svart topp från H&M med riktigt snygga puffärmar som ger en cool och trendig siluett. Toppen har rund hals och är gjord i mjuk bomull med ärmar i ett lite glansigare tyg. Perfekt för dig som gillar statement-ärmar och stilren look.
Svart långklänning från H&M - Svart långklänning från H&M med smockad överdel och tunna axelband. Klänningen har en flowy passform och är tillverkad i ett lätt tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar när du vill känna dig både bekväm och snygg.
Blå ribbad långklänning 157 - Säljer en blå ribbad långklänning från 157 med breda axelband och fyrkantig ringning. Klänningen är figurnära och har en enkel, stilren design som passar perfekt till sommaren. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm känsla.
Vit cover - up  med volanger - Superfin vit omlottklänning med volangdetaljer och virkade partier i midjan och på ärmarna. Klänningen har långa ärmar med utsvängda avslut, dekorativa bollar längs halsringningen och medföljande knytband. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Grå stickad tröja från H&M Divided - En enkel grå stickad tröja från H&M Divided i storlek M. Tröjan har rund hals och korta ärmar, perfekt för lager-på-lager eller chill stil. Materialet är mjukt och lätt, vilket gör den skön att bära under både vår och höst.
Ljusrosa linnetopp med spetsvolang - Supersöt ljusrosa linnetopp med smala axelband och omlott-design. Toppen har dekorativa spetsvolanger både framtill och längs nederkanten, vilket ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar feminina detaljer och mjuka färger.
Vit offshoulder blus från Gina Tricot - Superfin vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Offshoulder-modell med bred smock upptill och korta ärmar. Blusen har spetsdetaljer i vertikala ränder och en luftig, flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med romantisk vibe och snygga spetskanter.
Svartvit randig tröja från H&M Divided - Säljer en svartvit randig tröja från H&M Divided i storlek M. Tröjan har rund hals, korta ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar klassiska mönster och enkel stil. Passar till jeans eller kjol för en chill look.
Leopardmönstrad linnetopp Vero Moda - Säljer en snygg leopardmönstrad linnetopp från Vero Moda i storlek S. Toppen har tunna axelband och är i beige och svart med bruna inslag. Materialet är mjukt och lätt polyester, perfekt för att ge din outfit lite edge.
Grå stickad tröja med volanger från Divided - Supersöt grå stickad tröja från Divided i storlek S. Tröjan har ett snyggt hålmönster, volanger längs axlar och bröst samt breda muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill ha en unik look.
Vit stickad tröja med volang från H&M - Supersöt vit stickad tröja från H&M med volangdetaljer över axlar och ärmslut. Tröjan har ett snyggt kabelstickat mönster med små bollar och ribbad hals. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
9 November - En gripande och oförglömlig kärlekshistoria om Fallon och Ben, två unga med stora drömmar som möts av en slump och bestämmer sig för att träffas samma dag varje år. Perfekt för dig som älskar feelgood, romantik och starka känslor. En bok som berör och passar unga vuxna.
Nimmy x NIMMY Friends Cat iPhone Case. iPhone 15 - Snygg rosa iPhone-skal från Nimmy x NIMMY Friends med broderad katt i solglasögon och rosa tröja. Skalet är i fint skick utan synligt slitage och ger bra skydd till din mobil. Perfekt för dig som vill ha ett unikt och trendigt mobilskal.
Rosa mobilskal med körsbärsmönster, IPhone 15 - Sött rosa mobilskal med körsbärsmönster, passar iPhone-modeller med stor kameramodul. Skalet är i gott skick med minimalt slitage, mjukt material som ger bra skydd och grepp. Perfekt för dig som vill ge din mobil en personlig och lekfull touch.
Svart plånbok från Karl Lagerfeld - Slimmad svart plånbok från Karl Lagerfeld med ikonisk silverfärgad detalj på framsidan och diskret logga. Plånboken har plats för kort och ett smart fönster på baksidan för enkel åtkomst. Snygg och stilren design som passar perfekt i fickan. Den är även magnetisk.
Svart plånbok i croco-mönstrat skinn - Slimmad svart plånbok med croco-mönstrad yta i glansigt skinn. Perfekt för kort och sedlar, stilren och enkel att ha i fickan. Ger en lyxig känsla med sitt reptil-inspirerade mönster och passar dig som gillar minimalistisk design.
Svarta mjukisbyxor med snörning - Svarta mjukisbyxor från lager 157 med elastisk midja och snörning framtill. Byxorna har två fickor fram och två bak, raka ben och är gjorda i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
Svarta kostymbyxor från Nelly - Snygga svarta kostymbyxor från Nelly med klassisk rak passform och midwaist. Byxorna har pressveck, bälteshällor och diskreta fickor både fram och bak. Perfekta för en clean och stilren look, passar till både sneakers och boots.
Svarta jeansshorts från Primark - Svarta jeansshorts från Primark med fransig kant och klassisk femficksdesign. Modellen är midwaist och har knapp och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en enkel och cool stil på sommaren.
Ljusblå velour Juicy Couture sett - Säljer ett ljusblå Juicy Couture sett i mjuk velour med glittrande logga på bröstet och ryggen. Jackan har dragkedja med J-detalj, snörning i huvan och ribbade muddar. Byxan har knappar där bak med fickor. Perfekt för chill dagar och har en snygg, normal passform. Tröjan är i storlek M medans byxan är i S.
Svarta linnebyxor från lager 157 - Svarta linnebyxor från lager 157 i storlek XS. Byxorna har elastisk midja med snörning, raka ben med endast en bakficka. Sköna och luftiga, perfekta för chill dagar eller när du vill ha en avslappnad look.
Svart Palm Angels t-shirt med nalle - Svart t-shirt från Palm Angels med ikoniskt nalletryck framtill och vit logga under. Modellen är klassisk med rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull som sitter skönt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en cool detalj.
Mörkblå croppad tröja Gina Tricot - Snygg mörkblå croppad tröja från Gina Tricot med puffiga korta ärmar och rund hals. Tröjan har ribbade muddar vid hals och nederkant, vilket ger en chill och trendig vibe. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en cool look.