Melissa

Melissa

@melissa121231
(4)
Blentarp | Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 13 följer 3 annonser

Snap: duvetmelissa2



GrÄ omlottkofta med knytband - Mysig grÄ omlottkofta med knytband i sidan och v-ringad hals. Koftan Àr stickad och har lÄnga Àrmar, perfekt att slÀnga pÄ sig över ett linne eller t-shirt. Enkel och stilren design som passar till jeans eller kjol.
Svart glittrig axelbandslös klÀnning Missay - Snygg svart axelbandslös klÀnning frÄn Missay med glittrigt tyg och volangdetaljer nedtill. Kort modell som ger en cool och festlig vibe. Materialet har en skimrande yta som syns tydligt i ljuset. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Svarta uggs  - SÀljer ett par helt nya uggs, storlek 42. SÀljer pga att de Àr för stora. Ny pris Àr 600kr.
LjusblÄ bootcut jeans med slitna benslut - SÀljer ett par true religion jenas ljusblÄ i joey. Det Àr lite slitna nere vid fötterna dÄ de Àr för lÄnga för mig, har det blivit sÄ. Jag sÀljer för de e alldeles för stora i benen och magen.  Jag tÀnkte sÀtta 500 kr som pris för de e kanske tvÄ mÄnader. Jag gÄr inte under 500!!!
Beige jacka med knappar - Snygg beige kavajjacka med krage och knappar framtill. Jackan har tvÄ stora fickor pÄ bröstet och lÄnga Àrmar. Perfekt för en stilren look. En knapp vid handleden Àr av, och borta mÀrkte precis efter vi köpte den. SÀker priset lite för de men den Àr i ny skick annars. Stl L, ganska liten i storleken. Köpt 2023 sÄ tror inte den sÀljs lÀngre men har ingen aning.
Svart spetsblus med volangdetaljer frÄn zara - Snygg svart blus med spets och volangdetaljer. Den har en v-ringad design och Àr Àrmlös, vilket gör den perfekt för varmare dagar. Blusen Àr croppad och ger en trendig look. Den Àr frÄn zara. Jag sÀljer pga inte anvÀndning. Stl S (small). Vet inte om zara sÀljer den lÀngre. Den Àr köpt 2023. Pris kan diskuteras
Björn Axén vÀrmeborste - Jag har inte anvÀndning till den. Ord pris 419kr. Köpte förra Äret men den Àr i nyskick. Stl 38mm
Röd intimissimi top storlek M - Hej, jag sÀljer min intimissimi top pÄ grund av att jag inte tycker om att den Àr genomskinlig. Det e en del av tröjan sÄ jag tÀnkte att jag sÀljer den istÀllet. 260kr ord pris 459kr. Skriv privat om ni e intresserade. Storlek M. Frakt betalar köparen. (Viktigt) det Àr ett mini hÄl vid handleden. Inte synligt men man kan sy. Jag har Àndrat priset sedan igÄr pg av de. Skriv privat för bild pÄ hÄlet.