Melvin Karlsson

Melvin Karlsson

@melle063
(3)
Linköping | Senast aktiv: Idag
16 följare 19 följer 15 annonser

Om ni är intresserade av golfbollar till ett bra pris gå in och kolla på @Golfballz



SAND VÄST NY - Stilren beige dunväst med raka paneler och knäppning framtill. Västen har en diskret bröstficka och står upp i kragen för en modern look. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Passar till jeans och funkar året runt. Aldrig använd.
Grå  jeans från Mango  - Säljer ett par grå jeans med rak passform. Jeansen har normal midja och dragkedjegylf. Materialet är denim i bomull och färgen är tvättad grå, vilket ger en avslappnad look.
Mörkblå långärmad tröja med krage - En stilren mörkblå långärmad tröja med klassisk krage.Tröjan har ribbade muddar vid ärmsluten och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som ger en clean och avslappnad look. Perfekt till vår och sommar.
Mörkblå kostymbyxor med pressveck - Snygga mörkblå kostymbyxor med raka ben och klassiskt pressveck. Byxorna har hällor för bälte och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en stilren look.
Mörkgröna mockasneakers från Massimodutti - Snygga Gröna sneakers i mocka från Massimodutti med vita sulor och klassisk snörning. Skorna har en mellanhög design som ger en cool och avslappnad vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers i ett mjukt material.
Marinblå cardigan med stickad ärmar - Mörkblå Cardigan från Hugo Boss med stickade ärmar och stickat där bak. En litet märke på sidan av ena ärmen. Perfekt nu till kallare tider. Inget slitage över huvud taget.
Real Madrid Adidas vit matchtröja M - Säljer en officiell Real Madrid fotbollströja från Adidas i storlek M. Tröjan är vit med lila detaljer på axlarna, svart Adidas-logga och klubbmärke på bröstet. Klassisk pikékrage och tryckt sponsor på framsidan. Tillverkad i lätt och ventilerande material. Tröjan är från säsongen 2022/2023
Mörkblå linneskjorta från Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren i 100% linne med korta ärmar och klassisk button-down krage. Skjortan har vita knappar framtill och den ikoniska röda Polo-loggan broderad på bröstet. Perfekt för en chill och stilren look.
 herrklocka i silver och guld - Herrklocka från Kompass Stockholm med en stilren blå urtavla. Klockan har en tvåfärgad länkarmband i silver och guld samt en guldfärgad boett. Perfekt för den som vill ha en stilren accessoar.
Svart flätat armband med metallspänne - Snyggt svart flätat armband med ett stilrent metallspänne. Perfekt accessoar för en modern look.
Svart tröja med dragkedja - Snygg svart tröja med dragkedja i kragen. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform.
Vita kostymbyxor - Säljer ett par stilrena vita kostymbyxor i mycket bra skick. De har en klassisk straight passform och är perfekta för både formella och semi-formella tillfällen. Byxorna har en midwaist design och är tillverkade i ett bekvämt material som ger en snygg siluett.
Beige skjorta  - Snygg skjorta i nyskick, aldrig kommit till användning.
Mörkblå stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer stickad Ralph lauren tröja i fint skick.
Beige randig stickad tröja - Snygg beige stickad tröja från Massimo Dutti med svarta ränder. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en clean och avslappnad stil.
Massimo dutti tröja  - Galet skön tröja som passar till allt. Storleken är M men skulle säga att de passar S och då den är lite liten i storleken.
Grå pufferjacka Scotch & Soda - Snygg grå pufferjacka från Scotch & Soda med huva och flera fickor framtill. Jackan har snygg design, dragkedja och coola detaljer . Perfekt för kalla dagar och har en modern stil. En lagning på sidan. se bild 3.
Mörkblå stickad kofta från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå stickad kofta från Polo Ralph Lauren med dragkedja och hög krage. Klassisk kabelstickad design och röd broderad logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till vad som.
Mörkblå stickad tröja, Morris - Mörkblå stickad tröja från Morris med stor brittisk flagga i rött, vitt och blått på bröstet samt texten 'Morris R. Club' under. Rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar klassisk stil.
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren med en liten röd logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med vita snören. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå stickad kofta med knappar - Säljer en stilren mörkblå stickad kofta med knappar framtill. Koftan har en snygg krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den har en texturerad yta som ger en extra touch av elegans. Passar bra till både vardag och mer uppklädda tillfällen.
Röd Portugal fotbollströja från Nike - Säljer en röd Portugal fotbollströja från Nike i mycket bra skick. Tröjan har ett snyggt grönt och svart mönster runt halsen.