mirza

mirza

@mirza1239373
(6)
Växjö | Senast aktiv: Idag
10 följare 9 följer 19 annonser



Hoodies , byxor  - Hittar du något du gillar tillexempel två hoodies eller byxor så blir det 550-600 kr
Svart Kenzo sweatshirt med tigertryck - Cool svart sweatshirt från Kenzo med ikoniskt broderat tigerhuvud i grönt, blått och vitt framtill. Tröjan har rund halsringning med röd detalj på insidan och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en trendig streetwear-look.
Svart sweatshirt från Gallery Dept. - Cool svart sweatshirt från Gallery Dept. med vit logga tryckt på bröstet. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig stil.
Svart mössa från Starlight - Snygg svart mössa från Starlight med broderad logga framtill. Klassisk och enkel design som passar till det mesta. Tillverkad i mjukt och stretchigt material för skön passform.
Svarta mjukisbyxor med vita ränder BOSS - Säljer ett par svarta mjukisbyxor från BOSS med vita ränder längs sidorna och diskret logga på låret. Byxorna har resår i midjan och muddar vid bensluten. Perfekta för chill dagar eller träning. GRATIS STARLIGHT MÖSSA PÅ KÖPET NO SIZE
Svarta träningsbyxor från Nike - Säljer ett par svarta träningsbyxor från Nike med vit logga på låret. Byxorna har dragkedjor vid bensluten och elastisk midja för skön passform. Perfekta för löpning eller gym. Materialet känns lätt och smidigt. Mycket bra för sommaren.
Grå slim / skinny jeans från Dsquared2 - Snygga grå slim/ skinny jeans från Dsquared2 med slitna detaljer och diskret tvättad look. Jeansen har klassisk femficksdesign och knappgylf med Dsquared2-logga. Perfekta för en trendig och avslappnad stil.
Svarta boots i krokopräglat skinn Gabor - Snygga svarta stövlar från Gabor i krokopräglat skinn. Modellen har rund tå, låg klack och dragkedja på sidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra edge.
Svarta loafers Versace Jeans Couture - Säljer ett par svarta loafers från Versace Jeans Couture i lackat skinn. Skorna har fyrkantig tå och en bred rem med en stor, dekorativ guldfärgad spänne med märkets logga. Riktigt statement-plagg för dig som gillar lyxiga detaljer.
Bruna pumps från Michael Kors - Snygga pumps från Michael Kors i brunt med klassiskt MK-mönster och guldfärgad MK-logga framtill. Skorna har rund tå, låg klack och detaljer i svart läderimitation. Perfekta för dig som vill ha en elegant och trendig look.
Brun axelväska från Michael Kors - Snygg axelväska från Michael Kors i brunt konstläder med logomönster och en slät ljusbrun ficka framtill. Väskan har guldfärgade detaljer och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig look till din outfit.
Apple AirPods - AirPods mycket bra för dig som går promenader eller bara vill lyssna på musik eller poddar. Du får med ett skal också till dom. De ändå som är dåligt är att vänstra airpoden funkar ej.
Grå hoodrich hoodie - Snygg grå hoodie från hoodrich. Mycket styilig och passar bra med mjukisbyxor och jeans.  Fina designs på den med också en fin design i luvan.
Svarta over-ear hörlurar från JBL - Säljer ett par snygga svarta over-ear hörlurar från JBL. De har mjuka, vadderade kåpor och en robust båge i plast och konstläder. Perfekta för att lyssna på musik eller poddar med riktigt bra ljud och komfort. Du kan byta storlek på dom så dem passar din huvudform
Grön Kenzo sweatshirt med tigertryck - Cool grön sweatshirt från Kenzo med stort broderat tigerhuvud och bladmotiv på framsidan. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och Kenzo Paris-logga i blått och gult. Perfekt statementplagg för dig som gillar unika prints.
Blå mjukisbyxor från Hoodrich - Snygga blå mjukisbyxor från Hoodrich med svarta sidor och vit logga längs benen. Byxorna har dragsko i midjan och smal passform. Perfekta för en chill och streetwear-inspirerad look.
Svart hoodie EA7 Emporio Armani - Snygg svart hoodie från EA7 Emporio Armani med stor vit logga på bröstet. Klassisk huva och känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Svart EA7 Emporio Armani hoodie - Snygg svart hoodie från EA7 Emporio Armani med stor vit logga på bröstet. Klassisk huva och känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Vit Amiri t-shirt med stor logga - Säljer en vit t-shirt från Amiri med stor svart loga. Mycket fin och stilig passar bra med jeans. Aldrig använd köpte den i fel storlek.
Svart sweatshirt från Prada - Snygg svart sweatshirt från Prada med klassisk rund hals och lång ärm. Tröjan har en ikonisk triangel-logga på bröstet som ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Ljusgrå zip hoodie från Sail Racing - Ljusgrå hoodie med dragkedja från Sail Racing. Hoodien har en broderad logga på huvan och tryckt logga på bröstet. Praktisk bröstficka med dragkedja och två sidofickor. Mjuk bomullsblandning och ribbade muddar vid ärmar och nederkant.
Michael Kors bruna och svarta sneakers - Snygga sneakers från Michael Kors i brunt och svart med gulddetaljer. Skorna har ett klassiskt MK-mönster på tyget, svarta läderdetaljer och vita sulor med guldfärgade inslag på hälen. Perfekta för dig som vill ha en trendig och lyxig look.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors med bruna detaljer och logotyp på framsidan. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem i brunt med MK-mönster. Tillverkad i strukturerat konstläder och har guldfärgade metalldetaljer.
Svart Stüssy x Nike Brasil T-shirt - Snygg svart t-shirt från Stüssy och Nike med Brasil-märke på bröstet och stor vit Stüssy-logga framtill. Tillverkad i ett sportigt, glansigt material med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och unika samarbeten.