Mizo

Mizo

@mizo1010
(4)
| Senast aktiv: Idag
5 följare • 0 följer • 9 annonser



Burberry silkes skjorta  - Riktigt fet silkes skjorta, perfekt för dig som vill lägga till nåt fett i din garderob
Moncler jacka - Grå vadderad pufferjacka från Moncler med voluminös passform och horisontella quiltade paneler. Jackan har en fast huva, hög krage med ljus innerdetalj, hellång dragkedja framtill och långa ärmar med elastiska muddar. Moncler-loggan sitter på ärmen och jackan har även en praktisk ärmficka med dragkedja.
Moncler Cardigan - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två dragkedjefickor. Jackan har ribbstickade ärmar och hög krage för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som passar till det mesta.
Mörk blå moncler maya - Blå pufferjacka med blank yta, horisontella vadderade paneler och hög krage. Jackan har en fastsydd huva med dragsko, dragkedja fram, två snedställda fickor med dragkedja och långa ärmar med ribbade muddar. Kort, lätt figurnära modell med elastisk nederkant och diskret rund logotyp på ena ärmen. KVITTO FINNS!!
Mörkgrå pufferjacka från Parajumpers - Mörkgrå vadderad pufferjacka från Parajumpers med glansigt quiltat ytterparti och mjuka, stretchiga ärmar i ett slätt softshell-liknande material. Jackan har hög krage, hellång dragkedja fram, två sidofickor med dragkedja och ribbstickade muddar vid ärmsluten. Parajumpers logotyp syns på ärmen och en gul detalj sitter vid bröstet.
Grå Stone Island zip-hoodie - Gråmelerad hoodie från Stone Island med dragkedja framtill, justerbar huva och långa ärmar. Modellen har två stora snedställda fickor fram, ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant samt Stone Island-märket på vänster ärm. Rak, avslappnad passform i mjukt sweatshirtmaterial.
Vita golden goose  - Vita låga Golden Goose Super-Star sneakers i läder med rund tå och klassisk snörning. Designen har en stor silverfärgad stjärna på sidan, svart hälparti, gråbeige skosnören och diskret modelltryck. Den cremefärgade gummisulan ger skorna en avslappnad retrolook.
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta låga sneakers från Saint Laurent med vit text på sidan och klassisk snörning. Skorna har en vit sula och är tillverkade i en mix av mocka och läder. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en unik touch.
Leopard solglasögon Rayban - Snygga Wayfarer solglasögon från Ray-Ban i brunmelerad plast med mörka glas. Klassisk form som passar till de flesta stilar och ger en cool vibe. Perfekta för soliga dagar och festivaler.
Olivgrön overshirt med bröstfickor - Olivgrön overshirt i skjortjackemodell med klassisk krage, lång ärm och knappstängning hela vägen framtill. Modellen har två stora bröstfickor med lock och knappar, synliga sömdetaljer samt justerbara manschetter med knapp. Rak, ledig form och lätt strukturerad väv i en militärinspirerad khakigrön nyans.
Såld
Grå pufferjacka från Canada Goose - Grå pufferjacka från Canada Goose med vadderad design, horisontella quiltade sektioner och svart innerfoder. Jackan har en varm huva, hög krage, långa ärmar och dragkedja framtill med skyddande vindslå. Två praktiska fickor med dragkedja sitter framtill och Canada Goose-märke syns på ärmen.
Såld
Airpods Max - Snygga over-ear hörlurar i silver med mjuka, grå mesh-kuddar och justerbart huvudband. Hörlurarna har en modern, minimalistisk design med ovala kåpor i metall och detaljer i vitt. Perfekta för musik, gaming eller film.
Såld
Ljusrosa shorts från Polo Ralph Lauren - Säljer ett par ljusrosa shorts från Polo Ralph Lauren med snörning i midjan och den klassiska blå loggan broderad framtill. Shortsen har sidofickor och en bakficka, perfekta för sommardagar. Sköna och stilrena med avslappnad passform.
Såld
Svarta Golden Goose skor - Golden Goose sneakers i svart skinn med vit stjärndetalj på sidan och vit häl. Klassisk låg modell med svarta skosnören och vit sula. Märkeslogga på häl och plös. Perfekta för en trendig streetstyle-look. Storleken Passar 43/44
Såld
Maison Margelia gats - Snygga blå sneakers med ovandel i mocka och läder, vita snören och en klassisk gummisula i brunt. Skorna har en stilren och tidlös design som passar perfekt till jeans eller chinos. Insidan är ljus och ger en fräsch kontrast till den blå färgen.
Såld
Golden Goose - Ett par fräscha golden goose som passar dig perfekt som gillar lite grish stil. En perfekt sko nu för sommaren, använda 1-2 gånger och inget mer.
Såld
Polo bear ralph lauren hoodie - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med den ikoniska Polo Bear som surfar på en våg. Hoodien har stor huva med dragsko och en klassisk magficka. Trycket är färgglatt med blått, orange och vitt. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Såld
Valentino rockrunners - Helt nya, oanvända valentino rockrunners riktigt fräscha!
Såld
Adidas Ultra Boost svarta sneakers - Svarta Adidas Ultra Boost sneakers med stickad ovandel och vita Boost-sulor. Skorna har klassisk tre-randig design på sidorna, snörning och en bekväm, sportig look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och sportig vibe.
Såld
Ralph Lauren t shirt - Helt ny oanvänd riktigt fin tröja som passar nu till sommaren! Den är XL i barn storlek så passar S i vanlig!
Såld
Nike Air Max 270 svarta sneakers - Svarta Nike Air Max 270 sneakers med vit sula och klassisk Nike-logga på sidan. Skorna har snörning, mesh-överdel för bra ventilation och en tydlig Air Max-bubbla i hälen. Perfekta för dig som gillar sportig och stilren look.
Såld
 Polo Bear hoodie Ralph Lauren - Svart hoodie från Ralph Lauren med ikoniska Polo Bear-trycket framtill. Klassisk passform med ribbade muddar och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en cool björn på bröstet.
Såld
Ralph lauren stickad tröja/knit - Den är helt ny med taggarna, jätte bra kvalité och i bra skick, aldrig använd storlek S.
Såld
Fortsätt i appen →