Mollie

Mollie

@mollieg776
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare • 0 följer • 6 annonser



Svarta ridskor i läder - Svarta ridskor i blankt läder med rund tå och låg, bred klack. Modellen har dragkedja framtill, elastiska sidopaneler och dragflik baktill. Dekorativa sömmar över foten och längs sulkanten ger bootsen en stilren look med ridstövel-inspirerad känsla.
Turkos skinnjacka från NA-KD - Snygg turkos skinnjacka från NA-KD med klassisk bikerstil, silvriga dragkedjor och bälte i midjan. Jackan har bred krage, axelklaffar och två framfickor med dragkedja. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut.
Svart tröja och byxor från Gina Tricot - Svarta mjukisbyxor/yogapants från Gina Tricot i mjukt och stretchigt tyg. Byxorna har ribbade detaljer. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Matchande svart hoodie med dragkedja och huva.  Det är barnstorlek men passar mig som brukar ha xs. Mått: innerbenslängd 73cm, midjan på tröjan 30cm.
Gul Levi's t-shirt med vit logga - Snygg gul t-shirt från Levi's med vit logga på bröstet och vita detaljer vid krage och ärmslut. Klassisk passform och tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad stil. 30cm i midjan.
Vit sweatshirt med tryck /STAY - Säljer en vit sweatshirt med ett stort tryck av röda läppar och texten '/STAY' på bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och streetstyle. Köpt på carlings men har klippt av den längst ner.
Vit ribbad topp med puffärm - Supersöt vit ribbad topp med stora puffärmar och v-ringning. Toppen har knyt i nacken och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och vill sticka ut lite extra. Toppen ser grå ut på bilderna men är mer vit i verkligheten. Hittade inte den vita på hemsidan men är samma modell som sista bilderna
Svart linnetopp med knyt fram och bak  - Svart linnetopp med breda axelband och v-ringning. Toppen har en söt knyt-detalj framtill och diskret broderat blommönster i tyget. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Såld
Vintage svart kofta med stora knappar - En klassisk svart kofta med rund halsringning och stora svarta knappar framtill. Långärmad och i mjukt, tunt stickat material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Köpte secondhand för 500kr, lappen var avklippt när jag köpte den så vet inte vart den är ifrån.
Såld
Grå bootcut yogapants från Nelly - Säljer ett par gråa yogapants från Nelly i storlek XXS. Tillverkade i mjukt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort. En liten blekt fläck på benet men inget man tänker på (se sista bilden). Mått: 30cm rakt över i midjan men är väldigt stretchiga och passar xs/xxs. Innerbenslängd 73cm
Såld
Blå jeans med rosa brodyr Crazy Age - Unika blå jeans från Crazy Age med rosa broderade detaljer på bakfickorna och ovanför fickorna. Klassisk femficksmodell med raka ben och slitningar för en cool look. Materialet är denim i bomull med stretch för extra komfort. Mått: 36cm rakt över i midjan, innerbenslängd 73cm (avklippta)
Såld
Fortsätt i appen →