Mollie

Mollie

@molliesw123
Helsingborg | Senast aktiv: +1 mÄnad sen
3 följare 1 följer 7 annonser


Confidential Private Gold Parfym - Elegant parfymflaska i glÀnsande guld med svart etikett. Flaskan har en rund form och en matchande guldfÀrgad kork. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse. Ordinarie pris 260kr.
Berlinetta Eau de Parfum frÄn Maison Alhambra - Elegant flaska med Berlinetta Eau de Parfum frÄn Maison Alhambra. Parfymen har en gyllene vÀtska och kommer i en stilren flaska med svart kork och etikett. Perfekt för den som söker en sofistikerad doftupplevelse. Ordinarie pris 200kr
Fresh & Clean Sun Daze Body Mist frÄn PINK - En frÀsch och ren body mist med namnet Sun Daze frÄn PINK. Flaskan Àr dekorerad i lila och rosa toner med text i guld och vitt. Perfekt för en uppfriskande kÀnsla under soliga dagar. SÀljs inte lÀngre. Ordinarie pris 260kr.
Clean Classic Fresh Linens Parfym - En frÀsch och lÀtt parfym frÄn Clean Classic med doften Fresh Linens. Flaskan Àr fyrkantig och genomskinlig med en enkel vit etikett och ett silverfÀrgat lock. Perfekt för den som Àlskar rena och frÀscha dofter. Kanske 10-15ml kvar. Ordinarie pris 470kr.
Clean Classic Warm Cotton Parfym - SÀljer en frÀsch och lÀtt parfym frÄn Clean Classic med doften Warm Cotton. Flaskan Àr fyrkantig och genomskinlig med en stilren etikett och ett silverfÀrgat lock. Perfekt för dig som gillar rena och mjuka dofter. Halvfull flaska. Ordinarie pris 522kr.
Mahasin Crystal Eau de Parfum - Elegant parfymflaska med gyllene kork och arabiska bokstÀver i rött och guld. Flaskan Àr genomskinlig och stilren, perfekt för den som söker en unik doftupplevelse. OanvÀnd. 228kr som ursprungspris. IngÄr Àven spray parfym versionen
Zara Shorts - Aldrig anvĂ€nda shorts frĂ„n Zara. De passar inte som jag ville dĂ€rför sĂ€ljs dem💕 Köptes för 240kr tror jag.