Natalie nordberg

Natalie nordberg

@natta0081
(1)
| Senast aktiv: Idag
2 följare 0 följer 14 annonser



Svart plånbok med kedjedetalj - Säljer en svart plånbok i mocka med glansig finish och silverfärgad kedja runt kanterna. Plånboken har flera kortfack och stängs med tryckknapp. Perfekt storlek för att ha med sig i fickan eller väskan.
Elizabeth Arden fuktkräm - En lyxig vit fuktkräm från Elizabeth Arden, Visible Difference Refining Moisture Cream Complex. Kommer i en rund glasburk med vit plastlock. Perfekt för att återfukta huden och ge en fräsch känsla.
Snygg silverfärgad Pandora halsband - Kedja från Pandora i silverfärg med två gnistrande hjärtformade stenar som hänge. Stilren och elegant design som passar perfekt till alla tillfällen. Kommer i originalask från Pandora. Nypris är 1000kr
Remington Plattång - Remington plattång med keramiska plattor och sladd. Fungerar utmärkt och är i gott skick, med endast mindre yttre slitage. Perfekt för att snabbt och enkelt styla håret hemma. Passar alla hårtyper och värms upp snabbt.
Silverhalsband med cirklar från Guldfynd - Ett elegant silverhalsband från Guldfynd med två sammanlänkade cirklar dekorerade med gnistrande stenar. Kedjan är tunn och smidig, perfekt för att ge en stilren touch till din look. Kommer i originalask.
Svart BOSS t-shirt med färgglad logga - Svart t-shirt från Hugo Boss i storlek XS med rund hals och korta ärmar. Framsidan har en stor BOSS-logga i blått, gult och ljusblått. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg med tydlig branding.
Olivgrön skinnjacka från Sinsay XXS - Snygg olivgrön skinnjacka från Sinsay med klassisk bikerstil, dragkedjor och silvriga knappar. Jackan har långa ärmar, bred krage och coola detaljer som fickor med dragkedja och knapp. Perfekt för dig som vill ha en edgy look.
Leopardmönstrad axelväska i skinn - Cool axelväska med leopardmönstrad framsida och detaljer i svart skinn. Väskan har ett snyggt guldigt lås framtill och bred axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Mörkblå hoodie från Sail Racing - Mörkblå hoodie från Sail Racing med huva och dragkedja. Tröjan har en bröstficka med dragkedja och logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för kyliga dagar. Snygg och sportig stil med långa ärmar och klassisk passform.
Grå mjukisbyxor från Juicy Couture - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Juicy Couture med dragsko i midjan och stora fickor fram och bak. Byxorna har en klassisk, avslappnad passform och är perfekta för en chill stil.
Silverhalsband med hjärthänge från Pandora - Ett stilrent halsband i silver från Pandora med ett gnistrande hjärta som hänge. Kedjan är tunn och elegant, och hjärtat är dekorerat med en klar sten som ger extra bling. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och vill ha något som sticker ut.