Neo's garderob

Neo's garderob

@nemo1337
(8)
Uppsala | Senast aktiv: Senaste månaden
9 följare 5 följer 9 annonser

Jag som är på vissa bilder är 187 lång. Kan alltid diskutera priserna👍



Ljusblå nudie jeans - Säljer ett par ljusblå nudie jeans. Jeansen har raka ben, klassiska fem fickor och kontrastsömmar. Materialet är denim i bomul. Perfekta för en avslappnad och trendig stil. Obs! De har tydliga tecken på slitningar(hål i ena knät och lagningar bid skrevet). Dock inget som syns vid användning
Blå replay anbass - Säljer ett par replay anbass med snygga slitningar och kontrastsömmar på bakfickorna. Jeansen har klassisk femficksdesign, knappgylf och är tillverkade i ett mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Morris hoodie - Säljer en mörkblå hoodie med dragsko. Tröjan har en liten broderad logga på bröstet och en patch nertill vid midjan. Klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkröd skjorta från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkröd långärmad skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har en broderad logga på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en stilren look.
overshirt med fickor - Stilren overshirt i bomull med två bröstfickor och knappar framtill. Klassisk krage och raka ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt lager-på-lager-plagg för en avslappnad look. Har tyvär fått en sminkfläck på ryggen som dock inte syns vid användning(endast om man kollar noga). Skulle tro att den går att få bort om det önskas
Vit t-shirt med tryck från Fruit of the Loom - Snygg vit t-shirt från Fruit of the Loom med svart grafiskt tryck av "fight club" och texten 'WHO YOU LOOKIN' FOR?'. Klassisk rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar coola statement-plagg.
Grå och röd randig pikétröja från Fred Perry - Säljer en klassisk svart pikétröja från Fred Perry med röda ränder. Tröjan är tillverkad i 100% bomull och har korta ärmar samt en broderad logga på bröstet. Perfekt för en stilren look!
Såld
Grön tommy hilfiger jacka - Stilren grön jacka med huva och flera praktiska fickor framtill. Jackan har dragsko i midjan och en patch med siffran 85 på ena ärmen. Tillverkad i slitstarkt bomullsmaterial och har knapp- och dragkedjestängning. Obs! Jackan har mindre tecken på användning och även mindre fläckar längst ned på ärmarna(väldigt små). Dessa syns dock ej vid användning och går lätt att ta bort.    Den ser även något mörkare ut i verkligheten(lite mer oliv färgad).
Såld
Grå stickad hoodie från Jack & Jones - Grå stickad hoodie från Jack & Jones i storlek S. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två fickor. Materialet är mjukt och passformen är normal. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Såld
Jacob Cohen jeans modell 688 - Snygga blå jeans från Jacob Cohen i klassisk modell 688. Jeansen har fem fickor, kontrastsömmar och ett brunt läderpatch med logga bak. Materialet är mjukt denim och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans. Tyvärr är båda framfickorna trasiga därav det låga priset. Det går att laga för en liten peng men jag själv orkar inte det därav säljs de. De går även att ha på sig som de är nu då det inte finns några slitningar på jeansen i sig.
Såld
Svart overshirt från Weekday - Stilren svart overshirt från Weekday. Klassisk krage, raka linjer och stora fickor framtill. Perfekt lager-på-lager-plagg med knäppning och långa ärmar. Enkel och clean look som funkar till allt. Säljer den då den används för lite
Såld
Svart overshirt från Jack & Jones - Stilren svart overshirt från Jack & Jones med klassisk krage och två bröstfickor med knappar. Skjortan har långa ärmar och stängs med knappar framtill. Perfekt att bära som lager över en t-shirt.
Såld
Grå jeans från Replay - Säljer ett par grå jeansbyxor från Replay i klassisk rak modell. Byxorna har fem fickor, dragkedja och knapp i midjan samt Replay-märke på bakfickan. Midjemått W31 och längd L32.
Såld
Grön merinoull pike ifrån John Henric - Snygg grön långärmad polotröja från John Henric i mjuk merinoull. Tröjan har klassisk krage och två knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika stilar.Den har ett litet hål som visas på bild 4 som lätt går att laga.
Såld
Blå sneakers från Christian Louboutin - Snygga blå sneakers från Christian Louboutin med den ikoniska röda sulan. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka, vilket ger en lyxig känsla. Perfekta för den som vill ha stil och komfort i ett. De har lite lättborttagligt smuts på sig men annars är de som nya. Säljer då jag har börjat tröttna på dem
Såld
Svart keps med tryck från Revenite - Cool svart keps från Revenite med ett färgglatt tryck av en person i solglasögon. Kepsen har ett nätmaterial på baksidan för ventilation och justerbar passform. Perfekt för en avslappnad stil.
Såld
Röd och vit keps från Stetson - Snygg röd och vit keps från Stetson med ett stort märke framtill. Kepsen har en justerbar baksida i mesh för bra ventilation och komfort. Perfekt för en avslappnad stil.
Såld
Blå skjorta från Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå skjorta från Ralph Lauren med lång ärm och knappar framtill. Skjortan har en broderad röd logotyp på bröstet och är tillverkad i bomull. Perfekt för en stilren look inför sommarn! Den ser lite mörkare ut i verkligheten
Såld
Blå stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en snygg blå stickad tröja från Polo Ralph Lauren med dragkedja och ribbad krage. Den har en liten röd logotyp på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt inför sommarn!