Nova

Nova

@nova0555
(35)
| Senast aktiv: Idag
40 följare 108 följer 2 annonser

Står inte för postens slarv!💕



Isadora The Cream Bronzer Tan - Endast testad, köpt för en vecka sen🤍
CAIA concealer ljus nyans - I färgen 1W. Använd fåtal gånger
Sol de Janeiro Milky Leave-In Conditioner - Sol de Janeiro Milky Leave-In Conditioner i en orange flaska med vit spraypump. Produkten är en leave-in balsam som återfuktar och skyddar håret mot värme och UV. Flaskan har en modern design och är perfekt för dig som vill ha mjukt och fräscht hår.
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Perfume Mist - Knappt använd, se på bild 2💓💓Köpt på kicks
Guldfärgad ring med hjärtdetalj från glitter - Säljer då den tyvärr är för stor för mig, vet inte riktigt storlek men jag brukar ha storlek 16 på ringar så skulle gissa att denna är 17-18. Köpte på glitter.
Läpppenna från CAIA - Använder inte längre, har vässat den ungefär 2 gånger så mycket kvar!
Parfymset från Lancôme - Säljer ett set med tre olika parfymer från Lancôme: Miracle, Trésor och La Vie Est Belle. Miracle. Perfekt att ha i väskan eller om man vill prova parfymen! Endast miracle är testad en gång.
Burberry Her Eau de Parfum Intense - Endast använd 2-3 gånger💕 Fruktig och blommig. Orginalpris på lyko är 1050kr så säljer den för 650🙌🏼
Pure Seduction Fragrance Mist från Victoria's Secret - Helt oanvänd, har dubletter därför säljer jag denna💕 Fruktig och söt!
HICKAP Honey Glow Priming Moisturizer - Lite mer än häflten kvar💕
Eilish Mist av Billie Eilish - Luktar exakt som parfymen🩷Nästan hela full! Använd ungefär 4-5 gånger
Orange Blossom parfymprov - Ett litet parfymprov med doften Orange Blossom. Flaskan är genomskinlig med svart lock och innehåller en orange vätska. Perfekt för att testa en ny doft eller ha med på resan.
Face Palette från CAIA - Säljer min caia palett i classy då den endast kommit till användning 2-3 gånger! Fick den i december så som ny💖
Girl of Now Forever Parfym från Elie Saab - Doftar hallon och mandel, söt men ändå fräsch💖 Fick den i december, endast använd 2 gånger
Super Milk Conditioning Hair Primer från Lush - Super Milk Conditioning Hair Primer från Lush är en vårdande spray för håret. Den innehåller mandel, kokos och havremjölk för att ge näring och skydd. Perfekt för att förbereda håret innan styling. (Ingen kork)
Hudvårds kit - Fick dessa i årets kicks kalender, allt är oanvänt förutom serumet som är testat 1-2 gånger🩷 Ett värde på 1555kr men säljer för en billigare prislapp
Blush från CAIA pink lemonade - Köpte under black week så nästan helt ny, använd några gånger🩷Färgen är pink lemonade
Elf power grip setting spray - Helt nyköpt för 149, oanvänd. Läste att denna inte passar oljig hy därav säljer jag den
Ariana Grande Mod blush parfym - Knappt använd! En söt och blommig doft.🌸 Köpte den för 595kr på lyko💖
Juicy couture gold parfym - Supergod karamell och vanilj parfym, kan tyvärr inte se igenomflaskan men skulle gissa att hälften är kvar ungefär💖 50 ml kostar 850kr och denna är 100ml!
Victoria Secret Tease fragrance mist - Luktar som en blanding av vanilj och blomma🌸 Köpte för 139kr på luxplus!
Ida warg tanning drops - Endasr testade en gång! Köpte i måndags💖
Zara deep garden parfym - Tonkaböna vanilj och päron💖
Caia highlighter sydney - Jättefin men använder inte längre💗