SELLOUTđŸ©”

SELLOUTđŸ©”

@nova_0707
(2)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare • 0 följer • 3 annonser

sĂ€ljer min mammas samling pĂ„ vĂ€skor osv, köpt secondhand och anvĂ€nds ej.❀



G-star jacka  - Olivgrön vindjacka frÄn G-Star RAW i en rak, militÀrinspirerad modell. Jackan har hög stÄkrage, hel dragkedja framtill, lÄnga Àrmar och flera praktiska fickor med lock och tryckknappar pÄ bröst, Àrmar och nederdel. Tillverkad i tunt, vÀvt syntetmaterial med lÀtt krinklad yta och justerbara detaljer vid krage och Àrmslut.
Svart  handvÀska i lÀder - SÀljer en svart handvÀska i mjukt lÀder. VÀskan har bÄde handtag och lÄng axelrem, silverfÀrgade detaljer, dragkedja framtill och dekorativa nitar. Perfekt för dig som gillar en edgy och trendig look.
Louis Vuitton Monogram handvÀska - en brun handvÀska som liknar en lv vÀska, köpt secondhand och dÀrmed antar jag att den ej Àr Àkta, alla bilder Àr mina. skriv för fler bilder om det behövs.
Carolina Herrera Good Girl parfym - SÀljer en Carolina Herrera Good Girl Eau De Parfum i den ikoniska flaskan formad som en högklackad sko. Se bild tre för att veta hur mycket som anvÀnts, den Àr anvÀnd tvÄ gÄnger kanske och dÀrför sÀljer jag den.
SÄld
Louis Vuitton Monogram Noé handvÀska (likhet)  - en brun handvÀska som liknar en lv vÀska, köpt secondhand och dÀrmed antar jag att den ej Àr Àkta, första bilden Àr inte min alla andra Àr. skriv för fler bilder om det behövs
SÄld
Rosefield Boxy XS guld klocka - Stilren klocka frÄn Rosefield i modellen Boxy XS med fyrkantig vit urtavla och datumvisning. Har haft klockan i tvÄ mÄnder men ej anvÀnd eftersom jag föredrar andra, fick den i present sÄ allt tillkommer!
SÄld
FortsĂ€tt i appen →