Olivia Kjessler

Olivia Kjessler

@ollibolli0606
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 7 följer 2 annonser



Brun parkas från Woolrich med pälskrage - Snygg brun parkas från Woolrich med stor fluffig pälskrage på huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt diskreta sömmar för en clean look. Perfekt för kalla dagar och riktigt klassisk stil.
Brun parkas med fuskpäls från Woolrich - Mörkbrun parkas från Woolrich med stor huva och fluffig fuskpäls. Jackan har två snedställda fickor framtill, dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar med sin varma och stilrena design.
 Pyjamas sätt -  Ett pyjamas sätt från Gina Tricot kommer sälja för 50 kr. Jag sänker inte priset😜😊😀
Ljusrosa kofta med rosetter från Name It - Supersöt ljusrosa kofta från Name It med tre dekorativa rosetter framtill. Koftan är stickad, har v-ringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar gulliga detaljer och en feminin stil.
Pastellfärgade linnebyxor från Grunt - Två par luftiga linnebyxor från Grunt i storlek S. Ena paret är ljusblått och det andra ljusrosa, båda med resår i midjan för skön passform. Perfekta för varma dagar och chill vibes. Säljes tillsammans eller var för sig! Köpte båda byxorna för 1000 kr säljare för 500 för båda.
Ljusgul offshoulder T-shirt 157 XS - Supersöt ljusgul offshoulder T-shirt från 157 i storlek XS. Klänningen är enkel och stilren med mjukt material och passar perfekt för varma dagar. Den har en kort längd och är ärmlös, vilket ger en fräsch och somrig vibe.
Vit blus med volang från Mini Malina - Superfin vit blus från Mini Malina med broderade detaljer och volang vid axlarna. Blusen är ärmlös och har en söt, romantisk känsla med broderad spets och vågig kant nedtill. Perfekt för dig som gillar en feminin och somrig stil. blusen kan passa till elva åringar tioåringar och nioåringar också
Ljusblå jeans från Gina Tricot - Säljer ett par ljusblå jeans från Gina Tricot i storlek 152. Jeansen har klassisk femficksdesign, raka ben och knäppning med knappar framtill. Perfekta för en chill och avslappnad stil.
Ljusblå stickad tröja från Name It - Supermysig ljusblå stickad tröja från Name It med rund hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och fina knytband i sidorna som ger en extra touch. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar.
Blommig tjol från Gina tricot -  En blommig kjol från Gina Tricot. Jag har använt den fem gånger och jag säljer den för 100 kr
Rosa och vit randig tjol från Nelly  - Jag har aldrig använt den den var för stor och för lång för mig så jag har inte kunnat använda den!!🤗😁😽