Omarsidow123456

Omarsidow123456

@omarsidow123456
(2)
| Senast aktiv: Idag
5 följare • 4 följer • 6 annonser



 Moncler windbreker  - Snygg ljusgrå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stora vita bokstäver längs dragkedjan, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i ett lätt och vindtätt material, perfekt för blåsiga dagar.
Svart kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad svart tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och röd broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Barcelona matchtröja orange Nike - Snygg Barcelona matchtröja i neonorange med mörklila detaljer och tryck. Tröjan har klubbmärke, Nike-logga och Spotify som sponsor framtill samt Lamine Yamal och nummer 10 på ryggen. Champions League-märke på ärmen och UNHCR-logga nedtill bak. Tillverkad i funktionsmaterial.
Lila och limegröna F50 fotbollsskor - Säljer ett par snygga F50 fotbollsskor i lila och limegrönt med vita detaljer. Skorna har snörning, låg profil och dobbar för bra grepp på planen. Insidan är limegrön och ovandelen har en glansig finish med coola mönster. Perfekta för dig som vill sticka ut på fotbollsplanen.
Acqua di Giò Profondo parfym - Acqua di Giò Profondo från Armani är en elegant parfym i en mörkblå, matt glasflaska med silverdetaljer och rundad form. Flaskan har en stilren design med tydlig logotyp framtill och en matchande blå kork.
Såld
Vit vindjacka från Moncler - Snygg vit vindjacka från Moncler med svart dragkedja, två sidofickor med dragkedja och justerbar huva. Jackan har en stilren design och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Såld
Sp5der hoodie  - Sp5der hoodie köpte den för 1199 kr o den va för för  mig den är s o ja har M
Såld
Grå sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå sweatshirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och broderad marinblå logga på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för en avslappnad och stilren look.
Såld
Ljusgrå hoodie från Stone Island - Säljer en ljusgrå hoodie från Stone Island med dragkedja framtill och klassisk logopatch på ärmen. Hoodien har justerbar huva med snören och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent.
Såld
Grå jeans från Jack & Jones - Säljer ett par grå jeans från Jack & Jones med snyggt tvättad look. Klassisk femficksmodell med dragkedja och knapp i midjan. Jeansen har raka ben och normal passform, perfekta till vardagsstilen. Materialet är slitstarkt denim i bomull.
Såld
Juventus Adidas fotbollströja svart/vit - Juventus matchtröja från Adidas med klassisk svart och vit design, röd linje i mitten och Jeep-logga på bröstet. Tröjan har korta ärmar, rund hals och tre vita ränder på axlarna. Broderat Juventus-emblem med tre stjärnor. Tillverkad i lätt och ventilerande material.
Såld
Svart hoodie med magficka - En klassisk svart hoodie med huva och stor magficka framtill. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look.
Såld
Svarta mjukisbyxor Polo Ralph Lauren - Svarta mjukisbyxor från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på benet. Byxorna är i mjukt material och har en avslappnad passform, perfekta för chill dagar. Snygg och enkel design med diskreta sömmar.
Såld
Svart hoodie från Ralph Lauren - Svart hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Klassisk design med vit broderad logga på bröstet och känguruficka framtill. Perfekt för en chill och stilren look. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Såld
Svart hoodie tjocktröja  från Polo Ralph Lauren - Svart hoodiejacka från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Jackan har huva och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för en chill och stilren look. Passar dig som gillar enkel och tidlös design.
Såld
Fortsätt i appen →