Alex

Alex

@plick710119
(1)
Stockholm | Senast aktiv: +1 månad sen
2 följare 2 följer 10 annonser
Säljer billigt. Inga returer❌. Pris kan alltid diskuteras. Byten funkar även om du har något bra.


Adidas Gazelle X Gucci ”Pink velvet” - Nya skor med extra snöre. Saknar box. Autentiska ( om du behöver se detaljer så är det bara att skriva ) Nypris 9500. Pris kan diskuteras vid seriös köpare.
Nike Mercurial Fotbollsskor - Säljer ett par Nike Mercurial Zoom Superfly 9 Pro AG. Använda skick 6,5/10 förutom att de är lite smutsiga kan fixas dock. Köpta för 1949. Kommer med box och kvitto. Pris kan diskuteras. Storlek 43.
Jordan 4 Black Cat - Säljer mina Black Cats då jag inte har mycket användning av de längre. 8/10 skick jävligt fina med svarta outfits mm. Storlek 42 men passar även 43-44. Fått de genom kontakter som fixat. Har kollat allting med de och de är äkta om du har frågor är det bara att ställa! Nypris på StockX runt 9000.Kommer med box men har inget kvitto då jag inte köpt de. Hör av dig om du är intresserad! Pris kan alltid diskuteras
Silverring från Hallbergs Guld - Elegant silverring från Hallbergs Guld. Ringen kommer i en stilren blå ask med vit insida och märkets logotyp i guld. Perfekt för speciella tillfällen eller som en fin present. Säljs inte som ny längre köpt för 799.
Grön t-shirt från Ralph Lauren, Custom slim fit - Säljer en grön t-shirt från Ralph Lauren med tryck på framsidan. T-shirten har korta ärmar och är i en slim fit passform. Perfekt för en avslappnad stil. Köpt för 1399. Bra skick men använd. Storlek M men passar S
Fyra t-shirts - Säljer fyra t-shirts med olika tryck. En svart Nike t-shirt med röd logga, en svart t-shirt med denim-tryck, en svart t-shirt med Camden Town och London text i blått, och en grå t-shirt med Abbey Road motiv och London text i vitt. Alla tröjor 500. Enskilt 150 kr styck. Storlekar XS/S
Levis 501 Jeans - Levis 501 Jeans använda kanske 10 gånger. Lite slitna där nere men annars bra skick. Köpta för 1300 kr. Storlek 25/30
Blå jeansbyxor - Klassiska blå jeans med rak passform och femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil. De har en traditionell dragkedja och knappstängning. Köpt för 500. Använt en gång. Storlek 32/32
Svart bälte från & Other Stories - Snyggt svart bälte i skinn från & Other Stories med krokodilpräglat mönster och elegant guldfärgat spänne. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Tillverkat i Italien. Köpt för 599, säljs ej längre som ny.
Gant Park Hill lll - Använt några gånger. Skick 9/10. Kommer inte med box eller kvitto eftersom jag tappat bort dem.Batteribyte behövs. Nypris 2690. Högst prisförslag får den. Pris kan sänkas vid diskussion.