Sellout

Sellout

@plicknick9719204
(3)
Mantorp | Senast aktiv: Nyligen
15 följare 16 följer 19 annonser
Säljer kläder lite då och då. Priset på alla artiklar kan diskuteras vid snabba affärer


Zadig väska  - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer, dubbla handtag och avtagbar axelrem med logga. Väskan har dekorativa dragkedjor och ikonisk vinglogga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe.
Vit och blå peplum blus med mönster - Superfin blus i vitt och blått med detaljerat mönster och peplum-utsvängd midja. Toppen är ärmlös med breda axelband som korsas i ryggen och har en snygg, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Är i storlek L men passar mer som S/M.
Blå jeanskjol med slitningar från Zara  - Snygg blå jeanskjol med slitna detaljer och rå kant nertill. Kjolen har knappar framtill och klassiska fickor både fram och bak. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Grå jeanskjol från LTB - Snygg grå jeanskjol från LTB med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Kjolen har bälteshällor, knapp och dragkedja framtill samt coola bakfickor med broderade detaljer. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Färgglad kortkjol med paisleymönster - Superfin kortkjol med färgstarkt paisleymönster i rött, blått, gult och vitt. Kjolen har smock i midjan och volangig nederdel som ger en luftig och skön känsla. Perfekt för varma dagar och ger en bohemisk vibe.
Beige blus med spets från H&M - Söt beige blus från H&M med korta ärmar och vacker spets upptill över axlar och bröst. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull med spetsdetaljer som ger en romantisk vibe.
Beige kofta med knappar och ribbade kanter - Säljer en beige kofta med snygga knappar framtill och ribbade kanter. Koftan har en loose passform och är perfekt att slänga på sig över en t-shirt. Materialet känns mjukt och skönt, troligen ull eller en ullmix. Passar dig som gillar en chill och stilren look.
Beige tröja från Zara  - Mysig beige tröja  med lös passform och breda ärmar. Tröjan är stickad i en mjuk ullmix och har en hög, ribbad krage som ger extra värme. Perfekt för lager-på-lager och chill höst- och vinterstil.
Grön volangtopp med spetsdetaljer - Supersöt grön offsholder topp med volanger och breda spetsdetaljer. Topp har en romantisk vibe och är perfekt för dig som gillar en feminin och bohemisk stil. Tillverkad i ett mjukt tyg som känns skönt mot huden.
Grå offshoulder volangtopp - Superfin grå offshoulder topp med volanger och lös passform. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig stil. Mjuk och skön i bomullsmaterial, lätt att matcha med både jeans och kjol.
Grå stickad hoodie med huva - Mysig grå stickad hoodie med huva, perfekt för kyliga dagar. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrå jeans från ONLY - Snygga mörkgrå jeans från ONLY med klassisk femficksdesign och knappgylf. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial med lite stretch för extra komfort. Perfekta till en avslappnad streetstyle-look.
Svart tubtopp med stor rosett - Supersnygg svart tubtopp med en stor, iögonfallande rosett framtill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill sticka ut och skapa en cool look.
Vit axelbandslös topp med stor rosett - Superfin vit axelbandslös topp med en stor, iögonfallande rosett framtill. Sitter tight och har en elegant bandeau-form som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar unika detaljer.
Ljusrosa omlottkofta med knyt - Superfin ljusrosa omlottkofta med knyt i sidan och v-ringad hals. Koftan är stickad och har långa ärmar med breda ribbade muddar. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt för en söt och trendig look.
Zara Hoodie - Säljer jätte fin slutsåld Zara hoodie. Knappt använd eftersom den är för liten för mig. Den är M men är liten i storleken så den är xs/s. (Kan skicka privata bilder om det behövs)
Jeans lågmidjade - Lågmidjade jeans från hm som är helt slutsåld. Säljer då de är för stora.
Blus - Jättefin blus från Nelly❤️ lånade bilder så kom privat för flera
Beige jacka från Peak Performance - Snygg beige jacka från Peak Performance med flera stora fickor framtill och knappar. Jackan har hög krage, axelklaffar och ett broderat märke på ena ärmen. Perfekt för vår och höst, med lång ärm och klassisk design.
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer, dubbla dragkedjor framtill och nitar längs kanterna. Väskan har både handtag och axelrem med logga, samt ikonisk vinglogga i metall framtill. Perfekt för dig som gillar edgy och stilren design.
Vit volangkjol i jeans – Monki, L (passar M) -  Supersöt vit jeanskjol från Monki i storlek L, men sitter mer som M. Mjukt jeanstyg med flera lager volanger och råa kanter för en trendig men söt look. Perfekt för sommaren, festivaler eller första skoldagen. Använd få gånger, mycket fint skick.  📏 Storlek: L (M-passform) 🎨 Färg: Vit 🏷️ Märke: Monki
Mörkblå offshoulder topp med knut - Supersnygg mörkblå offshoulder topp med stor knutdetalj framtill. Sitter tight över axlarna och har en glansig finish som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och trendig look.
Lågmidjade jeans från only med hål  - Säljer ett par jätte fina lågmidjade jeans från only med hål .
Blå jeans från LTB Valerie W32/L36 - Snygga blå jeans från LTB, modell Valerie, med klassisk femficksdesign och kontrastsömmar. Jeansen har normal passform och raka ben, tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en tidlös look med lite slitningar och cool tvätt.