Pontus

Pontus

@pontus1234
(50)
| Senast aktiv: Idag
22 följare 3 följer 8 annonser



Acne Studios Jeans - Säljer ett par klassiska blå jeans från Acne Studios, modell Ace Carter. Jeansen är är bra skick och inga defekter. Säljs för dem används inte mer. Skulle säga dem är slim flit fast lite mer regular under knäet. Mitt pris 199kr. Kontakta mig om du har frågor.
Acne Studios jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från Acne Studios i storlek 33/34. Bra skick förutom lite defekter som kan fixat. Säljs för dem ej används längre. Säljs för 149kr pga defekterna. Kontakta mig om du har några frågor.
Svartvit flätat bälte  - Säljer ett svartvitt bälte som är flätat. Bra skick inte mycket tecken på användning. Säljs för det ej används något mer. Säljs för 50kr. Kontakta mig om du har frågor.
Grå stickad hoodie - Grå stickad hoodie med no brand. Vet ej storleken men skulle gissa på S för den sitter som en S på mig. Har endast testat den annars har den bara legat oanvänd så säljer den därför. Mitt pris 199kr. Kontakta mig om du har frågor.
Vårjacka från HM - Säljer en svart bomberjacka från H&M i storlek M. Jackan har quiltad framsida i blankt material och släta svarta ärmar. Använd ett par gånger men inget man märker. Använder inte den längre så säljer den vidare till någon annan. Mitt pris 199kr. Kontakta mig om du har frågor.
Fullzip kofta från Zara - Säljer en stickad fullzip kofta från Zara i storlek M passar också S. Har högkrage som är coolt. Lite nopprig men går att fixa enkelt. Säljs för 299kr. Kontakta mig om du har frågor.
Stickad Ull hoodie från Zara - Mysig beige stickad hoodie från Zara i storlek XL men sitter som M eller L. Tröjan är i ull och polyester tror jag. Väldigt mysig och varm. Säljs för 299kr. Kontakta mig om du har frågor
Tom Ford Ombré Leather 10ml EdP - Tom Ford Ombre Leather 10 ml. Skulle säga det är 9,5 ml kvar i flaskan. Endast några sprut använda. Annars är den i bra skick. Köptes på Åhléns för några månader sen, anledningen till att jag säljer är att jag inte använder den längre. Nypris runt 450kr mitt pris 250kr. Kontakta mig om du har frågor.
Staudinger 35.0 One Bold Chemist - One bold chemist parfym staudinger 35.0 50 ml, skulle säga det är 45 ml kvar. Köpte för nån månad sen men tappade intresset för den. Kostar 349kr ny så säljer den för 175kr. Kontakta mig om du har frågor.
Bleu de Chanel Eau de parfum  - Stilren och ikonisk parfym från Chanel. Bleu de Chanel eau de parfum. 50 ml flaska och lite mer än hälften kvar. Används inte längre så säljer den nu. Nypris för 50 ml ungefär 1000kr mitt pris 300kr för 25-30 ml. Kontakta mig om du har frågor.
Loux Elegante Xerjoff Naxos dupe - Upptäck Loux Elegante – som är en dupe på naxos från xerjoff. Flaskan är 100ml och det är ungefär 98 ml kvar. Köpte den för 400kr och säljer den för 100kr. Kontakta mig om du har frågor.
Nova Scents Blonde Amber dupe - Exklusiv Extrait de Parfum från Nova, Ambre Royale. Flaskan rymmer 50 ml och det är 45 ml kvar ungefär. Köpte den från Nova scents för ungefär 8 månader sen. Köpte den för 350kr tror jag. Mitt pris 150kr. Kontakta mig om du har frågor.
Acqua di Giò Profumo  - Stilren och populär herrparfym från Giorgio Armani. Flaskan rymmer 125 ml. Köpte den här på plick. Använd till ungefär 100ml så det finns mycket kvar. Vet inte om man kan köpa den någonstans men är inte säker. Nypris runt 1250 tror jag, mitt pris 299kr. Kontakta mig om du har frågor.
Replay Anbass jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i snygg ljusgrå färg. Slim fit och ganska bra skick, förutom defekten som finns med på baksidan av jeansen. Men vid användning syns det inte, och det går att fixa. Mitt pris 199kr pga defekten. Kontakta mig om du har frågor.
Svart och beige flätat bälte - Säljer en svart och beige bälte som är flätat. Lite tecken på användning annars bra skick. Säljs för det inte används något mer. Säljs för 50kr. Kontakta mig om du har frågor.
Solglasögon från Onewear - Säljer ett par stilrena solglasögon från Onewear Sweden med brunmelerad båge och glas. Ser exakt ut som raybans förutom att det är onewear som märke. Bra skick förut liten repa som man ej ser vid användning inte ens på sommaren. Använda lite. Mitt pris 299kr. Kontakt mig om du har frågor.
Full zip kofta - Säljer en stilren beige kofta från Dobber i storlek M. Koftan är full zip och i väldigt bra skick. Säljs för 299kr. Kontakta mig om du har frågor.
Valentino Born in Roma Coral Fantasy  - Stilren parfym från Valentino born in Roma coral fantasy. Flaskan rymmer 50ml och är endast testsprayad en eller två gånger. Skulle säga det är 49,9 ml kvar i flaskan. Nypris runt 750kr mitt pris 450kr. Kontakta mig om du har frågor.
Ysl Y EdP 60ml - Stilren parfym från Yves Saint Laurent. Ysl Y EDP 60 ml flaska. Ungefär 20ml kvar i flaskan. Så finns mycket användning kvar. Nypris runt 800kr mitt pris 150kr för ungefär 20ml. Kontakta mig om du har frågor.
Afnan 9pm EdP 100ml - Afnan 9pm är en eau de parfum i en stilren flaska på 100 ml. Ungefär 99ml kvar. Den luktar nästan exakt som JPG ultra male. Används inte längre. Köptes för ungefär 400kr säljer den nu för 200kr. Kontakta mig om du har frågor.
JPG Le Male Elixir Parfum 75ml - Upptäck Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Parfum. Flaskan är 75 ml men skulle säga det är runt 20-25 ml kvar i den. Flaskan är lite repig men man märker inte det. Parfymen används inte längre säljer den därför. Nypris runt 750kr mitt pris 175kr. Kontakta mig om du har frågor.
Tom Ford Tobacco Vanille  - Tom Ford Tobacco Vanille 30 ml flaska, det är ungefär 12-15 ml kvar i flaskan. Finns mycket kvar att använda. Säljs pga att parfymen inte används längre. Nypris för 30ml flaska runt 1200kr mitt pris 200kr. Kontakta mig om du har frågor
Versace Eros herrparfym - Versace Eros herrparfym i en stilren, fyrkantig flaska i turkost glas med Medusa-huvudet ingraverat på framsidan. Flaskan har ett blått lock med gulddetalj och rymmer en fräsch, maskulin doft.möngden kvar syns på andra bilden ungefär 40 ml kvar
YSL Myslf EDP 100ml - Ysl myslf EDP 100ml flaska. Använt ungefär 5 ml va flaskan så skulle säga det är 95 ml kvar. Har tröttnat på den och använder den inte så säljer den istället. Kontakta mig om du har frågor👍🤗