Rafael Mousa

Rafael Mousa

@raffe611
(1)
| Senast aktiv: Nyligen
0 följare 0 följer 2 annonser


Lattafa Asad Zanzibar parfym - Lattafa Asad Zanzibar parfym i en cool blå flaska med silvriga detaljer och stilren design. Flaskan har en modern, rundad form och pryds av både arabisk och engelsk text. Perfekt för dig som gillar unika och snygga parfymflaskor.
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum - Säljer en ikonisk parfymflaska från Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum. Flaskan är formad som en manlig torso i metallic guld med svarta och röda ränder och en guldfärgad ring vid halsen. Perfekt som statement på hyllan eller i samlingen.
Goyarde korthållare - Supersöt plånbok från  i rosa med deras ikoniska mönster. Utsidan är ljusrosa med vita och rosa detaljer, insidan är knallgul. Perfekt för kort och cash, smidig att ha i fickan eller väskan. Lyxig och unik accessoar för dig som gillar färg och stil.