Resell321

Resell321

@resell32109
(5)
| Senast aktiv: Idag
8 följare 10 följer 5 annonser



Mörkblå pikétröja från moncler - Snygg mörkblå pikétröja med krage och knappar framtill. Tröjan har röda och vita ränder på krage och ärmslut samt en broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och har korta ärmar. Perfekt för en avslappnad men stilren look.
Marinblå hoodie Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med stor färgglad POLO-logga på bröstet och broderad röd logga på ärmen. Klassisk känguruficka framtill, justerbar huva och mjukt material. Perfekt för en avslappnad och trendig stil.
Marinblå hoodie från moncler Storlek S men passar M - Snygg marinblå hoodie från Moncler med dragkedja framtill, fickor och huva. Ärmsluten och huvan har vita och röda detaljer. Moncler-logga på vänster ärm. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad passform.
Ljusblå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk ljusblå skjorta från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och krage. Tillverkad i mjuk bomull och har en tidlös, normal passform som funkar till många olika stilar.
Replay svarta slim jeans - Säljer ett par svarta Replay jeans med slim passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en diskret tvättad look, röd Replay-logga på bakfickan och svarta sömmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna jeans.
Svart Stone Island Hoodie - Hej jag säljer min helt oanvända Stone Island hoodie, hoodien är i storlek S och jag har aldrig andvänt den.
Mörk blåa jeans från jack&jones - Hej! Jag säljer mina mörkblåa jeans från Jack&Jones med slitningar, Byxorna är aldrig andvända! Det är W28 L30
Gråa Christian Louboutin sneakers - Snygga gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk låg siluett. Skorna har vita sulor och beige innersida, samt matchande grå skosnören. Perfekta för dig som gillar exklusiva och stilrena sneaker, På skornas knappar har två lossnat men syns knappast Boxen och kvittot ingår inte!
Blå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par blå jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign .
Grå zip hoodie från Burberry - Säljer en grå hoodie från Burberry med dragkedja, Den är i storlek M men passar perfekt som S dragkedjan kan vara lite krånglig ibland men det är enkelt att fixa👍
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med vit broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i bomull. Perfekt för en clean och stilren look.
Grå hoodie från polo Ralph Lauren  - Jag säljer en grå hoodie från Ralph Lauren
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå hoodie från Polo Ralph Lauren med svart broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som är perfekt för chill dagar.
Svart Moncler mössa  - Svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk rundad form och uppvikt kant. Framtill sitter Monclers ikoniska broderade logga i vitt, blått och rött. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look med exklusiv känsla.
Svart C.P company mössa  - Säljer min svarta C.P commando mössa har aldrig andvänt den andlledningen till varför jag säljer den är för den passar inte
W28 L30 Replay  - Snygga blå jeans från Replay.
Grå stickad half zip tröja Polo Ralph Lauren - Snygg grå kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip och ribbad krage. Tröjan har långärmade ärmar och klassisk svart Polo-logga broderad på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Svart IFK t-shirt med tryck - Svart t-shirt med stort vitt Ifk-tryck på bröstet