AY Företag🧑‍💼

AY Företag🧑‍💼

@resellers100
(5)
Stockholm | Senast aktiv: Idag
6 följare 1 följer 11 annonser



Svart magväska från Gucci i skinn - Säljer en svart magväska från Gucci i skinn med präglat GG-mönster. Väskan har justerbart band, robust spänne och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en clean och lyxig accessoar med plats för det viktigaste.
Ljusblå skjorta från Dressmann - Snygg ljusblå skjorta från Dressmann med klassisk krage och knappstängning hela vägen. Skjortan har en bröstficka med knapp och är långärmad. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Helt by med prislappen kvar!
Marinblå vindjacka från Lacoste - Säljer en marinblå vindjacka från Lacoste med huva och dragkedja. Jackan har den klassiska krokodilloggan på bröstet och är tillverkad i ett lätt och smidigt syntetmaterial. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Svart Moncler dunjacka med huva - Svart dunjacka från Moncler med stor huva och quiltad design. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill, samt en ficka med Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett coolt serietidningsmönster och flera etiketter. Perfekt för kalla dagar. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Mönstrad stickad tröja från Lacoste - Snygg stickad tröja från Lacoste i marinblått och vitt med coolt all-over logomönster och klassisk rund hals. Tröjan har långärmade ärmar och är perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en ikonisk look. Köpt i Frankrike förra året
Mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja och huva med stora vita bokstäver. Mjuk fin fleece på insidan, snörning i huvan och klassisk krokodil-logga på bröstet. Perfekt för chill dagar och streetstyle. Fint material och ganska tjock, håller värme bra. Litet hål på armen
Burberry svarta sneakers med rutig detalj - Säljer ett par snygga Burberry sneakers i svart med klassisk rutig panel på sidan och vit sula. Skorna har snörning och rund tå, insidan är vit med Burberry-logga. Materialet är en mix av skinn och textil, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Tiger of sweden mörkblå jeans - Säljer ett par Tiger of sweden jeans i mörkblå tvätt med klassisk femficksdesign och smal passform. Jeansen har en snygg tapered siluett och är tillverkade i slitstarkt bomullsmaterial med lite stretch för extra komfort. Perfekt för dig som gillar en modern look. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Grå stickad tröja från Ami Paris - Säljer en grå stickad tröja från Ami Paris med svart hjärta och A-logga på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och en loose passform. Perfekt för dig som gillar stilren design med en twist.
Svart tröja från Stone Island - Säljer en svart tröja från Stone Island med rund hals och lång ärm. Tröjan har en ikonisk logotyp på ärmen. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Den är i mycket bra skick, och såklart äkta! Är öppen för byten och pris kan diskuteras vid snabbaffär!
Mörkblå mössa från Louis Vuitton - Säljer en stilren mörkblå mössa från Louis Vuitton. Mössan har ett diskret rutmönster och en uppvikt kant. Perfekt för att hålla värmen med stil. Köpt i butik, kommer med kvitto, box, bag med mera! Priset kan diskuteras vid snabbaffär! Är även öppen för byten!