E.L Resell

E.L Resell

@resellsweden1234
(2)
Helsingborg | Senast aktiv: Denna vecka
25 följare 136 följer 8 annonser
Säljer billiga kläder. 👕👖 skickar allt samma dag 📦✅ allt är äkta. 💯


Les Deux Hoodie  - En Hoodie som är tjockare material så den funkar som en jacka, är aldrig använd men har inte förpackningen kvar. Skriv vid mer info.
Svart pikétröja Oscar Jacobson L - Svart långärmad pikétröja från Oscar Jacobson med blå detaljer vid knäppningen och vit logotyp på bröstet. Tröjan har klassisk krage, knappar framtill och är tillverkad i ett funktionellt material som andas och hanterar fukt. Perfekt för dig som gillar stilren design med sportig touch.
Ljusblå skjorta från Trussardi - Snygg ljusblå skjorta från Trussardi Collection med klassisk krage och knäppning framtill. Skjortan är långärmad och tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en clean och stilren look. Passar dig som gillar enkel och tidlös stil.
Ljusblå linneskjorta från H&M - Snygg ljusblå skjorta från H&M i luftig linneblandning. Klassisk krage, bröstficka och bruna knappar framtill. Perfekt för en chill och stilren look, passar lika bra till jeans som till shorts. Långärmad och med relaxed fit.
Beige stickad tröja från Hollister - Säljer en beige stickad tröja från Hollister med halv dragkedja och ribbad krage. Tröjan har lång ärm och diskret Hollister-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och chill stil.
Vit stickad tröja från Peak Performance - En stilren vit stickad tröja från Peak Performance i storlek L men det funkar för M också. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager. Enkel och clean design som funkar till det mesta. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Grå jeans från Zara - Säljer ett par grå jeans från Zara med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har normal passform och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en stilren och avslappnad look.
Vit skjorta från Savvy Citizen - Klassisk vit skjorta från Savvy Citizen i storlek Small. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och en stilren krage. Perfekt för en clean och enkel look. Tillverkad i bomull för en skön känsla.
Grå hoodie från 19V69 italia - En riktig fet Hoddie från 19v69 italia som har en väldigt clean look som passar bra med alla olika typer av kläder. Har använt den typ 5 gånger men original förpackning finns kvar. Skriv för mer frågor och information.
Grå overshirt från Les Deux - Snygg grå overshirt från Les Deux med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knäppning framtill. Skjortan är tillverkad i bomull och har långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt lager-på-lager-plagg för en clean look.
Beige slim fit tröja från H&M - En stilren beige tröja från H&M i slim fit-modell. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look med en neutral färg som passar till allt.
Olivgrön oversized hoodie från Hollister - Säljer en olivgrön hoodie från Hollister i oversized fit. Tröjan har huva, lång ärm och en stor magficka framtill. Mjuk bomullskänsla och enkel design utan tryck eller mönster. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en avslappnad stil.
Marinblå Kashmir hoodie från Oscar Jacobson - Säljer en marinblå Kashmir hoodie from Oscar Jacobson| den är i storlek L men jag har råkat tvätta den så den har blivit storlek S| men den är väldigt skön och snygg| Skriv vid mer frågor om ch information|
Montén jeans  - Ett par montén jeans 32W 30L, dom sitter väldigt skönt och det är regular fit byxor.
Mörkblå sweatshirt med broderad detalj - Säljer en stilren mörkblå sweatshirt med en liten broderad detalj i orange på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning med ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad look.
Grå tröja med dragkedja från Les Deux - Säljer en stilren grå tröja från Les Deux med halv dragkedja och broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar.
Green Wood Eau de Toilette från DSQUARED2 - Säljer en flaska Green Wood Eau de Toilette från DSQUARED2. Flaskan är grön med en svart kork och rymmer 50 ml. Förpackningen har en stilren design med ett lönnlöv i guld. Perfekt för den som gillar fräscha och träiga dofter.
Svart klocka från Poedagar - Snygg svart klocka från Poedagar med stilren design. Klockan har en svart urtavla med vita markeringar och datumvisning. Armbandet är i svart metall och kommer i en elegant förpackning. Perfekt för en stilren look.
Mörkblå tröja från Massimo Dutti - Säljer en stilren mörkblå tröja från Massimo Dutti. Tröjan har en hög krage och är tillverkad i ull, vilket gör den perfekt för kyligare dagar. Den har långa ärmar och en enkel design som passar till många olika stilar.