rickyshopp

rickyshopp

@ricky0000
Västerås | Senast aktiv: +1 månad sen
3 följare 0 följer 5 annonser
Snabba svar och snabb frakt💨


Svart tröja från Hugo - Säljer en snygg svart tröja från Hugo med ett coolt, glänsande logotryck på framsidan. Perfekt för både vardag och fest. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform. Passar perfekt till jeans eller chinos för en stilren look. Den är Xs men passar mer som S. Loggan flashar när man tar kort på den.
Grå tröja från Ralph Lauren - Säljer en snygg grå tröja från Ralph Lauren med dragkedja och hög krage. Den har texten 'POLO JEANS COMPANY' på framsidan och 'RALPH LAUREN' på baksidan. Perfekt för en casual look eller en chill dag hemma. Passar bra till jeans eller joggers!
Vit hoodie från Alpha Industries - Säljer en snygg vit hoodie från Alpha Industries. Den har en stor logga på ryggen och en praktisk ficka på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en skön passform med känguruficka fram. Huvan har dragsko för justering. Passar både till vardags och chill.
Mörk grön hoodie från Under Armour - Säljer en mörk grön hoodie från Under Armour i bra skick. Den har en mysig huva med dragsko och en praktisk magficka. Perfekt för kyliga dagar eller träning. Passar både till vardags och sportiga aktiviteter. Den passar som S på män.
Blå jeans från Weekday - Säljer ett par snygga blå jeans från Weekday i storlek 26/32. De har en klassisk design med fem fickor och knappgylf. Perfekta för vardagsbruk och kan matchas med nästan vad som helst. De är i bra skick och redo för en ny ägare!