Rosa

Rosa

@rosagh2012
| Senast aktiv: Denna vecka
6 följare 13 följer 12 annonser



Olivgrön vårjacka  - Snygg olivgrön overshirt med fyra stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan är tillverkad i bomull och har en rak passform med långa ärmar. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Brun stickad croppad topp - Grå stickad tröja i mjukt och skönt material. Den är något croppad med korta ärmar och har en enkel, stilren passform som funkar till det mesta. I fint skick den är ALDRIG använd  och perfekt till vardagliga outfits. Pris går att diskutera. Skriv om ni har frågor eller funderingar!! (Jeansen ni ser på bilden säljer jag även! Gå in och kollla in min profil!)💓😇😇
True Religion blå jeans med nitar - Säljer ett par snygga blå jeans från True Religion med coola längs fickor och sidor. Klassisk femficksmodell med kontrastsömmar och unik bakficka med lock och knapp. Jeansen har en rak passform och är gjorda i slitstarkt denimtyg.        Byxorna är lite kortare än vanlig, de är uppsydda hos en skräddare. Skriv för mått. Denna modell med rhinestones inte så vanlig. Pris går att diskuteras! 💓💓
Blåvit axelbandslös kortklänning - Säljer en söt blåvit kortklänning med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös of shoulder och den ger en bekväm och snygg passform. Perfekt för varma dagar och sommarens alla tillfällen. Den är i väldigt bra skick använd fåtal gånger . Pris går att diskutera och skriv om ni har frågor!  💓💗
Blå denimshorts med rå kant - Säljer ett par klassiska blå jeansshorts i denim. Shortsen har normal passform och låg midja.  Perfekta för varma dagar och enkla att matcha med olika toppar och fina saker till sommaren. De är lite vibe av vintage och de har håll på framsidan. Pris går att diskutera skriv om ni har frågor! Midjemåttet är ungefär 31-34 cm de är stretchiga också!! 💞💗
Juicy Couture  - Svarta Juicy Couture mjukisboxor. Med snörning där fram och fickor fram och fickor bak med knappar på. Storlek är 10-11 år är som xxs. De ser ut att vara smutsiga men det är min kamera. Skriv gärna om du har frågor och pris går att diskutera!
NKD Scooters Rally V4 - NKD Scooters Rally V4 trick sparkcykel i snygg orange eller bronzer och svart design. Robust aluminiumram, slitstarka hjul och greppvänligt styre. Perfekt för både nybörjare och erfarna åkare. Mycket gott skick, inga synliga defekter eller större slitage. Denna köptes för 3179 kr. Och har nästan aldrig använts för att jag har använt en vanlig cykel varje gång. Kan absolut gå ner i pris. Bara att skriva!!  Kan gå ner väldigt mycket vill bara bli av med. Men den är ganska dyr.
Marinblå blus från Gina Tricot - Marinblå blus från Gina Tricot med puffiga ärmar och rosetter framtill. Klänningen har en avslappnad passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en chill och stilren look. Säljer p.g.a att jag inte använde den och blev snabbt förliten. Kan såklart gå ner till billigare pris!! Jag har fri frakt på alla mina nuvarande annonser så kika in!!!
Leopardmönstrad långkjol  - Snygg långkjol från Lindex med beige botten och svart leopardmönster. Kjolen har en rak och flowy passform som ger en chill vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra med ett djurmönster. Materialet är typ som siden och känns mjukt och följsamt. Jag säljer pga att den är för liten. 💕
Svart långärmad tröja från Zara - Enkel svart långärmad tröja från Zara med rund hals och ribbade muddar. Tröjan har en liten slits bak i nederkanten som ger en snygg detalj. Perfekt till jeans eller kjol för en clean look.
Svart hoodie med huva och magficka - En svart hoodie med klassisk huva och snörning, samt en stor magficka framtill. Tröjan har långa ärmar med ribbade muddar och en relaxed passform. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look. Den är mjuk och skön. Passar mig som har xs och s i tjock tröjor.
Blommig ljusblå volangkjol - Supersöt kort kjol med ljusblå botten och små vita blommor. Kjolen har bred smock i midjan och två lager volanger som ger en härlig och flowy känsla. Säljer pga är för liten. ❤️
True Religion jeans rhinstones  - Säljer ett par mörkblå jeans från True Religion med bootcut och ikoniska rhinstones, stenar på sidorna. Jeansen har en snygg ficka med knapp bak samt en vit logga för true religion. Dem är uppsydda hos en skräddare skriv för mått! Snygga jeans som passar till allt, de är de lilla extra. Pris går att diskutera skriv för frågor!! 💓💓😇😇
Snygg silverfärgad Marc by Marc Jacobs bangle - Detta är ett Marc By Marc Jacobs armband i silver och svart bakgrund. Mycket fint skick och inte mycket använd då det inte passar så bra. Pris går att diskutera! 💓💓
Minikyl - Kylen är i mycket bra skick. Storleken är 4L (6 burkar x 33cl). Passar för tillfällig förvaring som ska hållas varm eller kall, dvs användbar för flera områden. Sladd ingår. Nypris: 499kr. Går att diskutera priset.
Bruna Juicy Couture byxor XXS - Säljer ett par bruna byxor från Juicy Couture i storlek XXS. Byxorna har bred resår i midjan med snörning, stora fickor fram och bak med knappdetaljer. Modellen är rak och loose med mjuk känsla, bra och mjuka mys byxor. De är uppsydda en bit, så lite kortare en vanligt. Men det är såklart på insidan så syns inte när du har på dem. Säljer för att jag har ett par svarta som används mer. Kan diskutera priset.