Sahhe

Sahhe

@sahhe_123
(1)
| Senast aktiv: Nyligen
2 följare 0 följer 3 annonser

Bra säljare med fantastiska pris och accepterar nästan alla prisförslag som jag får.



Dsquared2 jeans - Säljer ett par jeans från Dsquared2 i väldigt fint skick. Riktigt snygg modell med bra passform och sköna att ha på, funkar lika bra till vardags som om man vill klä upp sig lite. De är väl omhändertagna och har inga konstigheter, bara normala tecken på användning. Nypriset är mycket högre, men jag säljer dem för 1200 kr. Hör av dig om du är intresserad.
Dsquared2 jeans  - Säljer ett par blå jeans från Dsquared2 med slitna detaljer och trasiga partier. Jeansen har klassisk femficksdesign, gul kontrastsöm och en smal passform. Materialet är denim och det finns en röd Dsquared2-logga vid gylfen.
Canada Goose Macmillan - Snygg svart pufferjacka med stor huva och quiltad design. Jackan har en patch på ena ärmen och stängs med dragkedja och tryckknappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm. Klassisk modell som passar till det mesta. Pris kan diskuteras vid seriös intresse och jackan var köpt för 2500kr
Stone Island väst - Snygg svart dunväst från Stone Island med quiltad design och dragkedja framtill. Västen har två praktiska fickor med dragkedja och den klassiska Stone Island-loggan på sidan. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Det är size M men passar som S.
Burberry kofta - Säljer en grå zip-hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Hoodien har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Den passar för de som har size xs-s