Sellout

Sellout

@sellout.0066
(5)
Stockholm | Senast aktiv: Idag
5 följare 5 följer 29 annonser



Ljusgul volangklÀnning med axelband - Supersöt ljusgul kortklÀnning med tunna axelband och dubbla volanger nedtill. KlÀnningen har en enkel, figurnÀra överdel och Àr perfekt för sommarens alla tillfÀllen. Tillverkad i mjukt bomullstyg som kÀnns skönt mot huden.
Vit omlottklÀnning med volanger - Snygg vit kortklÀnning med flera lager volanger och oneshoulder-design. Perfekt för sommarens alla tillfÀllen, med luftig passform och trendig look. Tillverkad i mjukt bomullstyg som kÀnns skönt mot huden.
GrÄ jeanskjol frÄn Kappahl - SÀljer en snygg grÄ jeanskjol frÄn Kappahl i klassisk femficksmodell. Kjolen Àr kort och har knapp och dragkedja framtill. Perfekt till en avslappnad och trendig look.
BlÄ utsvÀngda jeans frÄn Weekday - SÀljer ett par blÄ utsvÀngda jeans frÄn Weekday med snygg slitning pÄ lÄren. Jeansen har klassisk femficksdesign och Àr tillverkade i 79% bomull, 20% polyester och 2% elastan för en skön stretchig kÀnsla.
BlÄ bootcut jeans med slitningar - Snygga blÄ bootcut jeans med lÀtt slitna detaljer och klassiska fickor bak. Jeansen har en nÄgot utsvÀngd passform nertill och Àr tillverkade i denim. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Rosa blommig kjol frÄn Falsterbo - Söt kjol frÄn Falsterbo i vitt med rosa blommönster. Kjolen har volanger och resÄr i midjan för en bekvÀm passform. Tillverkad i ett lÀtt och luftigt tyg, perfekt för varma dagar. Passar dig som gillar romantisk och somrig stil.
Vit och blÄ blommig kortkjol - Supersöt kortkjol med blÄtt blommönster pÄ vit botten. Kjolen har smock i midjan för skön passform och Àr gjord i ett lÀtt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Passar perfekt till en enkel topp eller linne.
Blommig blÄ volangkjol Gina Tricot - Supersöt blÄ kortkjol frÄn Gina Tricot med vitt blommönster och bred smock i midjan. Kjolen har volanger som ger en luftig och lekfull kÀnsla, perfekt för varma dagar. Tillverkad i mjukt och lÀtt material.
Vit blommig volangkjol Gina Tricot - Supersöt kort vit kjol frÄn Gina Tricot med smÄ blommor i blÄtt och gult. Kjolen har bred smock i midjan och dubbla volanger för en extra flowy look. Perfekt för sommarens alla tillfÀllen!
LjusblÄ bootcut jeans med slitningar - SÀljer ett par ljusblÄ jeans med bootcut-modell och slitna detaljer pÄ bÄda benen. Jeansen har klassisk femficksdesign och Àr tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Bootcut svarta jeans med kontrastsömmar - SÀljer ett par svarta Bootcut jeans. De Àr jÀtte fina och sÀljer eftersom de Àr för stora
Vit lÄngÀrmad topp frÄn Gina Tricot - Vit lÄngÀrmad t-shirt frÄn Gina Tricot med fyrkantig urringning. Tillverkad i mjuk bomull och har en clean look utan mönster. Perfekt för dig som gillar basic men ÀndÄ vill ha en snygg passform.
Vit topp med snörning frÄn MNG Suit - Vit kortÀrmad topp frÄn MNG Suit i mjuk bomull. Snygg snörningsdetalj bÄde fram och lÀngs ryggen samt knappar framtill. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och en avslappnad stil.
MörkblÄ topp med knappar frÄn MNG Suit - Supersnygg mörkblÄ topp frÄn MNG Suit med vita knappar framtill, liten bröstficka och coolt utskuret mönster lÀngs ryggen. T-shirten Àr Àrmlös och har en tight passform som sitter snyggt pÄ kroppen. Perfekt för dig som gillar unika detaljer!
Vit sweatshirt Le Marais - Vit sweatshirt med svart text 'LE MARAIS' pÄ bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid Àrmslut och nederkant. Perfekt för en chill och stilren look. Mjuk insida för extra komfort.
Svart croppad kofta Gina Tricot XS - Svart croppad kofta frÄn lager 157 i storlek XS. Klassisk modell med rund hals, lÄnga Àrmar och knappar framtill. Perfekt att slÀnga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Hoddie from champion  - Ord pris 400kr
Hoddie frĂ„n lager 157 - JĂ€tte fin och bra material hoddie , sĂ€ljer den för att den Ă€r för kort som man kan se pĂ„ bilden❀❀
Beige stickad tröja frÄn Gina Tricot - Mysig beige stickad tröja frÄn Gina Tricot med kortare Àrmar och rund hals. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid Àrmslut och nederkant. Perfekt för lager-pÄ-lager under kyligare dagar.
Low Waist Bootcut Stitch Jeans - Snygga ljusblÄ jeans med bootcut passform och dubbla knappar i midjan. Jeansen har klassisk femficksdesign och Àr tillverkade i denim med lÀtt tvÀttad look. Perfekta för en avslappnad och trendig stil. Gillar inte den sÄ jag sÀljer
Svartvit kjol med grafiskt mönster och knytband - SÀljer en svartvit kjol med grafiskt mönster och knytband i midjan. Kjolen har en A-linjeform och Àr i kort modell. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och mönster.
Röd axelvÀska i skinnimitation - Snygg röd axelvÀska med bÄde handtag och justerbar axelrem. VÀskan har guldfÀrgade metalldetaljer och dragkedja upptill. InvÀndigt finns flera fack för smÄsaker. Perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig vÀska.
Vit t-shirt/ magtröja frÄn H&M Divided  - En basic vit t-shirt frÄn H&M Divided.  Tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som kÀnns skönt mot huden. SÀljer den pga att man kan se igen ganska mycket . Ord. 49kr.
Vit ribbad tröja frÄn Polo Ralph Lauren - SÀljer en vit ribbad tröja frÄn Polo Ralph Lauren med v-ringning och lÄng Àrm. SÀljer pga den Àr för liten för mig, jag har köpt den frÄn en annan person som sÀljer men jag tyckte inte om den. SÀljer för 100:- den kan ha nÄgra smÄ flÀckar men man tÀnker ej pÄ det.