Sellout 💘💘

Sellout 💘💘

@sellout07070
(9)
Eskilstuna | Senast aktiv: Idag
13 följare 9 följer 38 annonser

priset går att förhandla 💘 skriv om ni har några frågor



Vit omlottklänning med volanger - Söt vit kortklänning med flera lager volanger och oneshoulder-design, endast använd en gång!!
Svart volangtröja med puffärm - Cool svart tröja med volangdetaljer längs ärmarna och axlarna. Tröjan har puffiga ärmar som ger en trendig och edgy look. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera lite attityd till outfiten.
Svart blus med volang och v-ringning - Säljer en svart blus med v-ringning och stora volangdetaljer runt halsen. Blusen har långa ärmar och en loose passform som ger en avslappnad och trendig look.
Vit ribbad peplumtop - Säljer en vit ribbad peplumtop med korta ärmar och rund hals.
Vit stickad tröja med volang - Säljer en vit stickad tröja med hög hals och dekorativ volang runt halsen. Tröjan har långa ärmar och är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en söt och trendig look.
Vit topp med v-ringning och knappar - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och snygga knappar framtill. Endast använd en gång
Beige stickad väst från Zara - Kortärmad stickad väst i brun från Zara med bred krage och en stor knapp framtill🥹 använd en gång!!
Quiltad jacka från Mango! - Bra skick i storlek S💕
Randig omlottblus med rosett - Jättefin, endast använd en gång!
Blus med volang ärmar  - Svart ribbad blus med volang i ärmarna - som ny
Svarta kostymbyxor - Säljer dessa snygga svarta kostymbyxor från bik bok. De är lågmidjade och med en klassisk design. Köpte dom på plick men säljer då dom var för små. Det har inga defekter och är så gott som nya då den förra ägaren inte heller har använt dom.💕
Grå Pepsi-Cola hoodie med tryck - Säljer en grå hoodie med klassiskt Pepsi-Cola tryck i rött, vitt och blått framtill. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för dig som gillar retrostil och vill ha något bekvämt och snyggt.
Vit stickad kofta med knytband - Superfin vit stickad kofta från Gina Tricot med ribbad struktur och två knytband framtill. Koftan har lång ärm och är croppad i modellen, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Grå stickad tröja från lager 157 - Mysig grå stickad tröja från lager 157 med en avslappnad passform. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och bekväma känsla. Tröjan har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits.
Vit blus med volangärmar🥹 - Söt vit blus med volangdetaljer på axlarna och lös passform. Blusen har korta ärmar och broderat mönster upptill ger en extra touch.
 bootcut jeans mörkblå - Mörkblå jeans från Perfect Jeans Gina tricot.
Svart axelväska i croco-mönstrat skinn - Säljer en svart axelväska i croco-mönstrat skinnimitation. Väskan har en enkel design med dragkedja upptill och justerbart axelband. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Diadem och hårband med pärlor och svarta detaljer - 30kr styck, alla för 65kr 🥰Tre snygga diadem/hårband: ett svart med glittriga detaljer och två tunna silverfärgade med vita pärlor. Perfekta accessoarer för att lyfta din look.
Svart blus med volang!🪩 - En svart lite glittrig blus med volang o vida armar från Gina Young!! Superfin o väldigt bra skick, endast använd en gång 🤍
Svart oneshoulder-top från Boohoo - Helt ny!! Snygg svart oneshoulder-top från Boohoo i ett glansigt material. Perfekt för en stilren look med en lång ärm och asymmetrisk design.
Vit kjol med volang - Charmig vit kjol med volangdetaljer och elastisk midja. Perfekt för en somrig look. Kan även användas som tub topp!!
Rosa stickad tröja från Only - Säljer en söt rosa stickad tröja från Only. Tröjan har korta ärmar och en rund halsringning. Hör av dig vid intresse! 🌸
Svart jeanskjol med volang!! - Jättesnygg och i superbra skick!! Aldrig använd!