Sellout990

Sellout990

@sellout990
(4)
| Senast aktiv: Senaste månaden
9 följare 2 följer 14 annonser


Colmar jacka - Säljer denna vinröda jacka från colmar. Har tyvärr ett litet hål i ena fickan, annars är den inga fler defekter. Det är en dunjacka som är perfekt att ha på våren och hösten.
Blått set - Säljer detta super snygga mörk blåa set. Ett linne med en tillhörande tight kjol.
Rosa klänning - Säljer denna super söta stickade klänning från SHEIN. Klänningen är aldrig använd utan säljer pga aldrig används
Zara jacka - Säljer denna varma faun fur jackan från zara. Den är knappt använd och finns inte några tecken på användning heller. Den har snygga spänn detaljer på sidan av jackan.
Svart väst - Säljer denna super bekväma västen från gap. Inga defekter på den.
Lila Bikini - Säljer denna lila bikini från SHEIN. Den är helt oanvänd och det kommer med en liten kjol till. Bikinin är i storlek xs och var tyvärr för liten för mig.
Svart klänning - Säljer denna supersnygga svarta klänning. Säljer på grund av att jag ej har anvöndning av den. Klänningen är i storlek xs och den har en öppen rygg med snörning.
Grön bikini - Säljer denna super snygga bikini från SHEIN. Den är aldrig använd utan var tyvärr för liten för mig. Bikinin är i storlek xs.
Parajumper jacka - Säljer denna bruna para jumper jackan. Den är i nyskick, bara använd några fåtal gånger. Den har gula detaljer både fram och bak. Nypris av jackan är 9500kr men jag säljer den för 4500kr.
Woolrich jacka - Säljer denna super snygga jackan från woolrich. Den är varsamt använd och finns inga tecken på användning. Den har en du dubbeldragkedja för att behålla värmen extra bra. Huvan har en pälskrage med päls även inuti huvan. Nypris av denna jackan var 9000kr
höst jacka - Säljer denna snygga beiga jacka som är köpt på stradivarius. Finns några fåtal fläckar men det är inget som man märker. Jackan fungerar bra som både höst och vår jacka.
Zara jacka - Säljer den super coola sommar jackan från zara. Den är väl använd men det är inget fel på jackan. Den är hel och ren.
Gymshark tights  - Säljer dessa super snygga och bekväma tränings tightsen från Gymshark. Är bara använd 1 gång men var tyvärr för stora.
Svart kappa  - Säljer denna kappa från zara. Kappan har inga direkta defekter, förutom att materialet är lite nopprigt. Det är en luva på kappan och ett tillhörande skärp i midjan.
Eytys sneakers - Säljer dessa super coola sneakers från eytys. Snörena är lite slitna men de tillkommer ett par nya originals snören till skorna. Nypris är 2000kr men säljer för 1100kr
Maje väska - Säljer denna vita maje väska. Väskan är köpt på NK för 2700kr. Till väskan tillkommer en guldig kedja som passar perfekt att ha över axeln, och även ett längre vitt band som är justerbart . Väskan har lite missfärgning vid handtaget, Inget man tänker på.
Svart kappa - Säljer denna tunna svarta kappa. Den saknar ett skärp fungerar fortfarande som en snygg blazer. Finns inga hål eller fläckar.
Skinnjacka  - Säljer den röda skinnjacka från chiquelle. Den är använd men det finns inga spår av några hål eller fläckar. Jackan har snygga silver detaljer både fram och på sidorna.
Uniqlo väst - Säljer denna mörk gröna väst från uniqlo. Den är bra skick bara använd några gånger. Nypris 499.
D. Brand jacka - Säljer denna super varma vinterjacka från d.brand. Är i bra skick, inte riktigt nyskick då den är använd en säsong. Men inget på jackan är trasig och har inte heller några hål.