Sellout

Sellout

@selloutplick228
(36)
| Senast aktiv: Denna vecka
30 följare 86 följer 19 annonser

Köparen står för frakt och jag ansvarar ej för postens slarv🥰



Ridhjälm  - Säljer min ridhjälm då jag har slutat rida och den Inte kommer till användning! Har använts tio tal gånger och legat i ett skåp i något år nu. Har inga defekter såsom repor eller skador från slag. Hör av er vid intresse innan ni köper
Zadig & Voltaire This Is Her! EdP 30ml - Parfymflaska från Zadig & Voltaire, modellen This Is Her! Eau de Parfum. Flaskan är vit och fyrkantig med minimalistisk design och svart text. Rymmer 30 ml och har en stilren, ljusgrå kork. Perfekt för dig som gillar moderna och fräscha dofter.
Krämbronzer från Anastasia Beverly Hills - Säljer en krämig bronzer från Anastasia Beverly Hills i en varm, mellanbrun nyans. Kommer i en rund burk med skruvlock och märkets logga på locket. Perfekt för att skapa en solkysst look med naturlig finish. Golden tan
Populära jeans  - Snygga mörkblå bootcut jeans från Zara. Low wide leg strl 34, prislapp kvar
Gul ribbad spetslinnetopp - Supersöt ljusgul ribbad linnetopp från Zara med spetsdetaljer runt halsringning, ärmhål och nederkant. Toppen har knappar framtill och är ärmlös, perfekt för en somrig och feminin look. Prislapp kvar!
Svarta Inuikii boots  - Säljer ett par svarta Inuikii boots med grova snören och rund tå. Skorna är tillverkade i en mix av mocka och skinn, med mjuk päls på insidan för extra värme. Klassisk siluett med platt sula och snygga detaljer runt hela skon. Perfekta för kalla dagar. Använda men jätte bra skick
Eftertraktad kofta - Säljer min skitsnygga kofta från Åhléns då jag inte får användning för den! Fler bilder kan skickas privat och priset kan diskuteras! Nypris 600kr🩷Prislapp kvar, kan även tänka mig byta mot en i större storlek, färg kvittar
Svart topp från & Other Stories - Säljer en jättefin svart topp från Other Stories i storlek XS✨ Den är i väldigt bra skick, har använts ett fåtal gånger💖
Vinröd omlottblus från NA-KD - skriv för frågor eller fler bilder
Mönstrade vida byxor med snörning - Säljer ett par superbekväma vida byxor med snyggt grafiskt mönster i vitt, svart, lila och brunt. Byxorna har resår i midjan och snörning med tofsar framtill. Perfekta för en chill och trendig look, passar grymt till crop top eller linne.
Beige stickad kofta med kort ärm - Säljer en beige stickad kofta med korta, voluminösa ärmar och snyggt mönster framtill. Koftan har v-ringning och knappar hela vägen ner. Perfekt att styla med jeans för en chill och trendig look.
Beige stickad kofta med kort ärm - Superfin beige stickad kofta med korta ärmar och snyggt mönster framtill. Koftan har v-ringning och knappar hela vägen ner, samt ribbad kant nedtill. Perfekt att styla med jeans för en chill look.
Beige stickad kofta med kort ärm - Säljer en beige stickad kofta med korta, voluminösa ärmar och snyggt mönster framtill. Koftan har v-ringning och knappar hela vägen ner. Perfekt att slänga på över en t-shirt eller linne för en chill look. Ribbad kant nedtill och vid ärmslut.
Beige stickad kofta med kort ärm - Säljer en beige stickad kofta med korta, voluminösa ärmar och snyggt kabelmönster. Koftan har v-ringning och knappar framtill, samt ribbad kant nedtill. Perfekt att styla med jeans för en chill look.
Mörkblå skepparkavaj med stora slag - Säljer en klassisk mörkblå skepparkavaj med breda slag och dubbelknäppning. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett tjockare ullmaterial som håller värmen. Perfekt för dig som gillar en tidlös och stilren look.
Mörkblå skepparkavaj med stora slag - Säljer en klassisk mörkblå skepparkavaj med dubbelknäppning och stora slag. Jackan har lång ärm och är i en lite oversized passform, perfekt att slänga över en hoodie eller stickad tröja. Tidlös och enkel att styla till det mesta.
Jättefin kjol  - Säljer min superfina långkjol då den inte kommer till användning ❤️som ny! Passar alla storlekar xxs-l
Design by si kappa  - Säljer min jättefina kappa från design by si, använd en vår  men inga synliga defekter🥰skriv för fler bilder!
Svart kofta med knappar - Säljer en svart kofta med knappar framtill. Koftan har en enkel design och är perfekt för att hålla sig varm under kyligare dagar. Passar bra till både jeans och kjol.
Parfym Billie eilish - Billie eilish parfym 100ml, cirka 90ml kvar
Beige stickad kofta från Zara - Kortärmad beige stickad kofta från Zara med djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har ett snyggt strukturmönster och ribbade kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. M men väldigt liten i strl passar S o xs
Bootcut jeans i mörkblå denim - Snygga bootcut jeans i mörkblå tvätt med klassiska fickor bak och fram. Lite slitna nere men inget som syns. Låg midja och lätt utsvängda ben ger en tidlös siluett. Perfekta till sneakers eller boots för en avslappnad look. Vill bara bli av med dom så pris kan diskuteras.
Beige teddyjacka från H&M - Supermjuk beige teddyjacka från H&M med bruna detaljer och dragkedja framtill. Jackan har stora fickor och en oversized passform som ger en chill vibe. Perfekt för att hålla sig varm och ändå se snygg ut under kyliga dagar. Skärmdumpar från min egna annons
Söt kofta  - Säljer min kofta från Zara, knappt använd💝 pris kan diskuteras, skriv för fler bilder