Sixten

Sixten

@sixten132
(3)
| Senast aktiv: Idag
4 följare 7 följer 2 annonser



Valentino Rockrunner - Skick: 8.5/10, väldigt bra skick. | Ingår: Skor, box, dustbags, kort, extrasnören och Vinted Inspection Label. | Nypris: +- 7000 SEK.
Morris tröja - Tja, nu säljer jag en stickad morris tröja med bra skick! Storleken är xs och är i en ljusblå färg. Nypris för tröjan är 1500kr! Säljer för endast 339kr. Vid frågor och funderingar är det bara att höra av sig!
Mörkblå cardigan från Ralph Lauren - Säljer nu en mörkblå cardigan ifrån Polo Ralph Lauren. Skick 8/10 (använd), storlek xs. Pris 699! Vid frågor och funderingar är det bara att höra av sig!!
Replay jeans i tre färger - Tja, nu säljer jag 3 styckna replay jeans med skicket 7/10. Storleken på jeansen är 27 midja och 30 längd. Priset för alla tre är 1000kr men såklart Diskuterbart! Köp i styck funkar också! Bara att höra av er vid frågor och funderingar!
Replay jeans  - Tja, nu säljer jag ett par helt oanvända replay jeans i storleken w27 L30. Det är ett par Anbass slim fit jeans! Nypris för dessa jeans är 1300kr! Hör av dig vid funderingar, pris kan diskuteras!
Kashmir zip tröja  - Tja, nu säljer jag min Kashmir zip tröja beroende på att den är lite för stor. Skicket är 8/10 men har två små fläckar som jag inte helt får bort! Nypris 2400! Hör av dig vid funderingar! Pris kan diskuteras!
Replay jeans  - Tja nu säljer jag mina helt nya replay anbass slum fit jeans på grund av att de var för stora för mig. Storleken är w27 L30. Hör av dig vid funderingar och pris kan diskuteras!
Colmar väst - Tja, nu säljer jag en colmar väst i skick 10/10, knappt använd beroende på att den är för liten. Hör av dig vid funderingar! Pris kan diskuteras!