Bästa

Bästa

@skin.123
| Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 0 följer 13 annonser



Medicube PDRN Pink Collagen Kit - Säljer ett kit från Medicube med PDRN Pink Collagen Gel Mask och ett matchande serum. Båda produkterna har rosa och vita förpackningar och innehåller ingredienser som niacinamid och hydrolyserat kollagen för återfuktande och lugnande effekt.
Guldiga örhängen med pärlor och stenar - Unika örhängen i guldton med droppformade vita pärlor, orange och gula stenar samt en triangelformad klar sten upptill. Perfekta för dig som gillar färg och statement-accessoarer. Säljs som par.
Ljusblå sidenrosett hårklämma - Supersöt hårklämma i ljusblått sidenliknande tyg, formad som en stor rosett med långa band. Metallklämma på baksidan gör den enkel att fästa i håret. Perfekt accessoar för att piffa till frisyren med en elegant touch.
Foundation från Beauty of Joseon - Foundation i tub från Beauty of Joseon med SPF 50+ PA++++. Tuben är ljusrosa med vit skruvkork och har text på koreanska. Perfekt för dig som vill ha en naturlig bas med solskydd. Smidig att ta med i väskan.
SKIN1004 Centella Water-Fit Sun Serum - SKIN1004 Centella Water-Fit Sun Serum är en solkräm i tub med SPF50+ PA++++. Tuben är vit med gråblått lock och innehåller 50 ml. Innehåller centella från Madagaskar och har en lätt, återfuktande formula som passar för daglig hudvård.
Arencia Rice Mochi Cleanser - Fräsch grön rengöring från Arencia i en rund burk. Produkten heter Fresh Green Rice Mochi Cleanser och innehåller grönt te och ris. Förpackningen är ljusgrön och har en minimalistisk design, perfekt för dig som gillar koreansk hudvård.
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ - Multifunktionell vit balm från La Roche-Posay, Cicaplast Baume B5+, i en mjuk plasttub med blå detaljer. Innehåller 100 ml och passar för att lugna och återfukta irriterad hud. Perfekt för dig som vill boosta hudens barriär.
Dr. Althea 345 Relief Cream - Dr. Althea 345 Relief Cream i vit tub med svart text. Krämen är framtagen för att lugna och återfukta huden och kommer i en smidig metalltub med skruvlock. Perfekt för dig som vill ha en mild och effektiv hudvårdsprodukt.
Abib Acne Foam Cleanser grön tub - Fräsch grön tub med Abib Acne Foam Cleanser. Innehåller ingredienser som salicylsyra, centella asiatica och glycerin. Tuben är tillverkad i plast och har en praktisk skruvkork. Perfekt för dig som vill rengöra huden på djupet.
Ovala solglasögon med silverbåge - Snygga ovala solglasögon med mörka glas och tunn silverfärgad metallbåge. Glasögonen har en minimalistisk och trendig design som passar perfekt till sommaren. Inget synligt märke på bågen.
Vita pumps med öppen häl från VOX - Stilrena vita pumps från VOX med spetsig tå och öppen häl. Skorna har en smal klack och är tillverkade i veganskt material. Perfekta för dig som vill ha en elegant och modern look.
Bruna solglasögon med leopardmönster - Snygga solglasögon med rundade bågar i brun leopardmönstrad plast. Glasen är mörka och ger en cool retrovibe. Perfekta för soliga dagar när du vill sticka ut lite extra.
Runda bruna solglasögon i metall - Snygga solglasögon med rund form och tunna metallbågar i silver. Glasen är mörkbruna och skalmarna har en brun ton. Perfekta för en trendig och retro look i solen.