Elsa💗💗

Elsa💗💗

@stockholmsstil_elsis_123
(4)
| Senast aktiv: Denna vecka
13 följare 21 följer 4 annonser

Hej! Jag säljer och köper! Kontakta om ni undrar något🫶🏻



Intimissimi tröja - Säljer en svart Inis med tröja som är helt ny och använd ungefär en gång. Säljer för att den inte kommer så mycket till användning. Kontakta om prisförslag eller om ni undrar något!❤️
Offshoulder ribbad vit stickad tröja - Säljer en superfin offshoulder stickad tröja i ribbad modell. Tröjan är vit och har långa ärmar med bred krage som sitter snyggt över axlarna. Perfekt för dig som gillar en chill men ändå trendig look. Materialet är mjukt och värmande.
Fina jeans  - Säljer ett par jättefina och snygga jeans från Gina Tricot! De har mönster på fickorna! De är upplagda så att de ska passa mig eftersom att de var lite för långa, de passar mig som är ungefär 160/165! Hör av er om det är något!🫶🏻
Blus från Zara - Säljer en vit och grön blus från Zara! Pärlorna på ena snöret har åkt av. Hör av er om ni undrar något!🫶🏻
Miss me Jeans  - Säljer ett par miss me jeans då de är för stora! Kontakta om tankar!
Knyttopp Zara - Säljer en populär beige topp från Zara i mjuk bomullskänsla. Toppen har korta ärmar och en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj. Perfekt till jeans eller kjol för en avslappnad men trendig look.
Tommy Hilfiger jacka - Snygg mörkblå dunjacka från Hilfiger Denim med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett märke på ena ärmen. Quiltad design som håller värmen under kalla dagar.
Teddyjacka - Säljer en zebramönstrad teddy jacka från H&M! Kontakta om ni undrar något!🫶🏻
Marinblå långärmad omlottopp med knyt - Snygg svart omlottopp med långa ärmar och v-ringad hals. Framtill finns ett knyt som ger en cool detalj och lite draperad effekt. Tunn och mjuk, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel men ändå trendig design som funkar till många looks.
Intimissimi tröja  - Säljer en mörkgrön intimissimi tröja! Jag köpte den på Plick och jag har inte så mycket användning av den så jag säljer den. Som man kan se på den sista bilden är den lite skadad och igensydd och även lite uppriven på några ställen!
Vit stickad tröja från 157 XS - Säljer en vit stickad tröja från 157 i storlek XS. Tröjan har ett snyggt kabelstickat mönster framtill och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar mysiga och klassiska vibes under höst och vinter.
Vit blus med volang från Kappahl - Säljer en vit blus från Kappahl i storlek S. Blusen har långa ärmar med resår vid ärmslut, v-ringad hals med snörning och snygga volangdetaljer längs framsidan. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Rosa stickad tröja med rosettdetalj - Säljer en rosa stickad tröja med breda ärmar och en snygg rosettdetalj framtill. Tröjan har ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och gulliga detaljer.
Grå kofta med knyt  - Mysig gråmelerad kofta från 157 i storlek S. Tröjan har långa ärmar och en snygg knytning vid halsen som ger en chill vibe. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden.
Stronger tights -  Säljer ett par beiga Stronger träningstights! Några av prickarna på strecken har skavts bort. Kontakta mig om ni undrar något!🫶🏻
Yogapants shorts - Säljer ett par gråa yogapants shorts från Gina tricot!🫶🏻
Fin rosa topp - Säljer en fin rosa topp från Lager 157! Jättefin med skrunch i midjan, kommer inte så mycket till användning! Kontakta om det är något!🫶🏻Storlek S
Bootcut jeans - Säljer ett par bootcut jeans med egenhjorda hål på! Kontakta om ni undrar något!🫶🏻
Juicy Couture byxor - Säljer ett par Juicy Couture byxor! Hör av er om ni undrar nåt!🫶🏻