Svante

Svante

@svantos563
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
3 följare 0 följer 6 annonser



Versace Eros Flame Eau de Parfum ungefär 45ml kvar  - Versace Eros Flame Eau de Parfum med en lyxig röd glasflaska och guldig kork. Flaskan har Versaces ikoniska Medusa-huvud i relief och geometriskt mönster. Kommer med matchande röd kartong. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter. Köpte den på sephora i Lettland 🇱🇻
Xerjoff 40 Knots Parfym 50ml ungefär 25 ml kvar  - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen 40 Knots. Flaskan är djupblå med guldfärgade detaljer och har en elegant, exklusiv design. Kommer i en snygg presentförpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar unika och exklusiva dofter. Ny köpt från NK för 2000
Louis Vuitton Symphony parfym ungefär 90 ml kvar - Exklusiv parfym från Louis Vuitton, Symphony. Flaskan är genomskinlig med rundad form och har en elegant silverfärgad metallkork med LV-logga. Parfymen har en ljusgul nyans och levereras i en stilren vit förpackning.
Xerjoff Naxos parfym, inte ens sprayats 10 gånger - Exklusiv parfym från Xerjoff, modellen Naxos. Flaskan är elegant med guldfärgad kork och detaljer, och levereras i en lyxig lila box med guldfärgade inslag. Flaskan har en mjuk, rundad form och tydlig logotyp framtill.
Jean Paul Gaultier Le Beau paradise garden  - Snygg och unik parfym med coolt drakmotiv på förpackningen. Flaskan har en grönblå färg och en stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och ha något annorlunda i din samling. Modell: Le Beau Paradise Garden.
Titleist Pro V1 Golfbollar (6-pack) - Säljer 6 st Titleist Pro V1 golfbollar i äggkartong. Bollarna är i gott skick med endast mindre tecken på användning. Perfekta för dig som vill ha tourkvalitet till ett bra pris. Några bollar har små märken men är fullt spelbara.