Theodor Gunér

Theodor Gunér

@theo2012
Uppsala | Senast aktiv: Idag
4 följare 3 följer 3 annonser


Mörkgrå tröja med half zip från Riley - Mörkgrå långärmad tröja från Riley med ribbade muddar och krage med half zip-dragkedja. Tröjan har en clean look och är gjord i mjukt bomullsmaterial, perfekt för lager-på-lager under höst och vinter. Testat haft på mig en gång och satt perfekt. Har dock inget som passar till det och gillar inte riktigt färgnyansen.
Beige half zip-tröja Jack & Jones - Beige långärmad tröja från Jack & Jones med klassisk krage och half zip-dragkedja framtill. Tröjan är i mjuk bomull och har en enkel, stilren look som passar perfekt till jeans eller chinos. Andvänt max en gång och inga fläckar eller något sånt som jag har hittat på tröjan.
Lee Jeans - Supersnygga Lee Jeans med mörkblå färg. Har blivit för små för mig men var riktigt sköna så länge som jag kunde ha dom! Inte helt säker på W-storlek men står 12 Y inuti byxorna så skulle gissa på ungefär W 28. Har små små jack i benen men syns nästan inte ens. Pris kan diskuteras. Byxorna har knappt avndvänts. Max tre fyra gånger