Guzzz

Guzzz

@topseller6741
(6)
| Senast aktiv: Nyligen
4 följare 0 följer 12 annonser

Säljer kläder billigt! Inga returer! Köp gärna i bundle!



Acne studios jeans - Acne studios jeans✅ skick 8/10✅ skön tvätt✅ W32L34✅ innersömm ben: 81cm      Midja: 39cm     Lår: 21      Vad: 17cm✅ hör av dig vid frågor eller fler bilder
Svart Christian Dior J'Adior armband - Armband från dior.
Adidas X 15.1 - Säljer ett par Adidas x 15.1  som har legat i mitt garage ett tag nu. Kom med pris förslag!
Mörkgrå polo t-shirt från Ralph Lauren - Säljer en mörkgrå polo t-shirt från Ralph Lauren med klassisk krage och två knappar framtill. T-shirten har korta ärmar och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden.
Grå pikétröja från GANT - Snygg grå pikétröja från GANT med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har två knappar vid halsen och en liten broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Blå pikétröja från Morris - Snygg blå pikétröja från Morris med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och en liten broderad logga i orange på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå piké från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå pikétröja från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden.
Grå hoodie från NOFS med tryck - Grå hoodie från NOFS med stor vit stjärn- och logotyptryck på bröstet. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Enkel design med en modern touch som passar till jeans eller joggers.
Svart hoodie med NOFS-tryck - Svart hoodie från NOFS med stor vit stjärna och logga på bröstet. Tröjan har huva, magficka och lång ärm. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en enkel men snygg look. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden.
Mörkblå sweatshirt från NUDIE JEANS - En stilren mörkblå sweatshirt från NUDIE JEANS med rund hals och ribbade muddar. Tröjan har en klassisk passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar enkel och clean stil. Snygg detalj med söm vid halsen.
Atalanta hoodie från SP5DER - Hoodie från SP5YDER 9/10 skick.
Blå skjorta från Ralph Lauren - Snygg blå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och knappar framtill.
Grå hoodie Polo Bear från Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren
Beige GG-mönstrat bälte från Gucci - Säljer ett beige Gucci bälte. Den är äkta köpt i butik. Kvitto finns och påse och låda ingår. Skriv om ni har funderingar, pris kan diskuteras. 9.9/10 skick använd några gånger.
Adidas F50 laceless - Säljer dessa F50 utan snören eftersom de kommer inte till användning. Bra skick, sällsynta. Storlek 44. Kom med frågor om ni har.
New balance 2002r - Ett par new balance Som Jag köpte förra sommaren. Säljer på grund av att de inte kommer till användning längre. Mitt pris är 699 på grund de bra skicket och eftersom jag inte har lådan kvar till dessa. Hör av er vid mer frågor.
Yeezy slide  - Yeezy slides onyx i storlek 43. Köpta från CONFIRMED. Öppen för prisförslag snabb affär!