♾️

♾️

@user299
(3)
Skåne | Senast aktiv: Senaste månaden
6 följare 3 följer 17 annonser
170cm och brukar ha S-M. Skickar samma dag eller nästa dag.


Low waist bootcut armani jeans - Storlek S/M, jättefina. Kolla gärna in mina andra publiceringar!
armani jeans low rise bootcut straight - Storlek S/M, jättefina. Kolla gärna in mina andra publiceringar!
Grå jeans med rak passform - Snygga grå jeans med rak passform och klassisk design. Perfekta för en avslappnad stil. De har en låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Jag är 170cm och de passar perfekt i längden! Inga skador eller defekter. Nypris: 500kr
grön stickad mysig tröja - Passar till både nu och till våren, sjukt fin färg. Använd 2 gånger!
svart kofta  - jättesöt, fint skick. Storlek L men är lite mindre i storleken skulle jag sagt.
silver halsband - silver 925. Säljer även hängsmycken till på profilen!
silver halsband - silver 925. Säljer även hängsmycken till på profilen!
hängsmycke silver - silver 925. Säljer även halsband till på profilen!
Silver hjärta hängsmycke - silver 925. Säljer även halsband till på profilen!
Trollslända hängsmycke silver - silver 925. Säljer även halsband till på profilen!
silver hjärta hängsmycken  - silver 925. Säljer även halsband till på profilen!
Silver klöver hängsmycke - Silver 925. Säljer även halsband i sliver till på profilen!
Mjuk och skön teddy kofta/jacka - jättemjuk, helt oanvänd men däremot så har prislappen åkt av. Storlek 38, Nypris: 999kr
Boatneck Ströja - Knappt använd. Strl M men passar mer S. Perfekt material till hösten i marinblått.
Queen Charlotte Bok - Helt ny. Ej läst, skriven på Svenska. Köpt för 259kr
Zara Tröja - Anvönd men i gott skick. Storlek XS
Hoodie Med Tryck - Använd men i helt defektfritt skick. Fortfarande mjuk och har fått fler komplimanger, samt förfrågningar om vart den är ifrån. Storlek S.
Lågmidjade bootcut kostymbyxor - Lågmidjade i brun färg. Helt oanvända (av mig). Jättesköna och så fina på. Säljer då de är för låga för mig och lite för små.
Vit t-shirt med grafiskt tryck från Luisa Cerano - Vit t-shirt från Luisa Cerano med unikt grafiskt tryck i svart och grått framtill. T-shirten har v-ringad hals och korta ärmar med kontrastsöm längs kanterna. Perfekt för dig som gillar en cool och modern stil.
Nelly Tröja Grå - Säljer en stilren grå långärmad topp med vida ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Toppen har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material. Använd en gång! Kolla gärna in mina andra publiceringar! Nypris: 299kr
Off shoulder tröja - Trendig och superfin, långa ärmar, perfekt till vår! Knappt använd   Kolla gärna in mina andra publiceringar!
Brun kashmirtröja från Part Two -  Köptes i fel storlek. Kolla gärna in mina andra publiceringar! Nypris:  2100 SEK Priset kan diskuteras! PRISLAPPEN HAR ÅKT AV I FLYTT!
Svart t-shirt från Intimissimi - Svart t shirt, intimissimi ’shape’. Knappt använd!
Grå långärmad topp nelly - Säljer en stilren grå långärmad topp med vida ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Toppen har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material. Använd en gång! Kolla gärna in mina andra publiceringar! Nypris: 299kr