Uttern

Uttern

@uttern800
| Senast aktiv: Denna vecka
9 följare 6 följer 4 annonser

säljer fina kläder i bra skick. kan möttas upp i Norrköping men även skicka!



Mörkblå quiltad dunväst från Massimo dutti intressekoll  - Stilren mörkblå dunväst med quiltat foder och dragkedja framtill. Västen har diskreta fickor på sidorna och ett broderat blått emblem på insidan. Perfekt för lager-på-lager och ger en sportig look.
Burberry sneakers i beige och vitt - Snygga sneakers från Burberry i beige, vitt och brunt med svarta detaljer. Skorna har klassisk låg profil, snörning och en robust sula. Tillverkade i en mix av mocka och läder för en exklusiv känsla. Perfekta för dig som vill ha en stilren och trendig look. Skorna är otvättade på bilderna men har inga skador eller så, tvättar innan leverans om det önskas. :)
Guldig klocka från Michael Kors - Stilren klocka från Michael Kors i guldigt metallarmband och rund urtavla. Urtavlan är ljus med minimalistiska markeringar och utan siffror. Klassisk design som passar till många olika stilar.
Svart axelväska med monogram - Snygg svart axelväska med justerbar bred rem och diskret monogrammönster. Väskan har en fyrkantig form och en mindre avtagbar ficka på remmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk accessoar.
Morris Krämvit tröja med halv dragkedja - Snygg krämvit tröja med halv dragkedja och ståkrage. Tröjan har ett diskret broderat emblem på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med jeans eller chinos.
Vit EA7 Emporio Armani sweatshirt - Säljer en vit sweatshirt från EA7 Emporio Armani med stor logga framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med tydlig branding. De är storlek s-m jag på bilden är 178 och så sitter den på mig. Hör av er för mer frågor!🤗
Mörkgrå pufferjacka från Moncler - Snygg mörkgrå pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en ficka med knapp på ärmen där Moncler-loggan sitter. Tjockt vadderad för extra värme och sportig look, perfekt för våren. Skann på märket fungerar men även inuti på QR koden. Hör av er för mer bilder och frågor!😊😊