Vendela

Vendela

@vendela321
Eskilstuna | Senast aktiv: +1 månad sen
51 följare • 11 följer • 1 annonser

Står inte för postens slarv, priser går att diskuteras, kontakta privat om önskad fler/bättre bilder. Köparen står för frakten



Mörkblå dunjacka från Moncler - Säljer en mörkblå dunjacka från Moncler. Har inte kvar någon förpackning och den har ett litet hål på ena armen (se sista bilden) samt att vaddering åkt ut lite. Men det är inget som syns med jackan på.
Röd linnetopp med rosett från Zara - Snygg röd/korall linnetopp från Zara med breda axelband och stor rosettdetalj framtill. Toppen har en öppen detalj under bysten och är croppad i modellen. Perfekt för varma dagar och ger en trendig look.
Såld
Beige ribbad tröja från ONLY - Säljer en beige tröja från ONLY. Den är ribbad med långa ärmar och har en avslappnad passform. (Inte mina bilder, och färgen ser mörkare ut på mina bilder men det är bara ljuset) Använd fåtal gånger så superbra skick.
Såld
Lågmidjade jeans  - Säljer dessa slutsålda jeans från LTB. (Modell valerie) Aldrig använda och säljer då jag har många liknande. (Ordinarie pris 829kr) Skriv privat för fler bilder
Såld
Kofta - Superfin mörkblå kofta från H&M, super bra skick
Såld
Topp - Säljer denna fina topp (i svart) från Gina Tricot, aldrig använd. Skriv privat för fler bilder
Såld
Blus - Volang blus från Zara, knappt använd, precis som ny.
Såld
Volang kjol  - Svart volangkjol fårn Kappahl, super bra kvalite, skriv privat för fler bilder
Såld
Kedjeväska - Stella McCartney liknande väska i super bra skick, sällan använd, skriv privat för fler bilder. (Får plats med mycket)
Såld
ICIW tränings thights  - ICIW svarta tränings thights som endast är använda 1 gång. Säljer pågrund av att jag har många liknande. Ordinarie pris 599kr
Såld
Linnebyxor  - Beiga linnebyxor från designbysi, har sytt ner dom mer lågmidjade och tightare i låren. Skriv privat för fler bilder (ordinarie pris 529kr) (storleken är xs/s med normal längd)
Såld
Fortsätt i appen →