Vickan0001

Vickan0001

@vickan0001
| Senast aktiv: Idag
2 följare 0 följer 6 annonser



Mörkblå figursydd jeansjacka - Snygg mörkblå jeansjacka (går även att ha som jeansskjorta) i storlek XS med markerad midja och klassiska bronsfärgade knappar. Jackan har två bröstfickor med lock och kontrastsömmar. Aldrig använd med prislapp på! Finns ett band innanför som man kan fästa hur man vill beroende på hur figurnära eller lös man vill att den ska vara.
Olivgrön jacka från Zara - Snygg olivgrön jacka från Zara i storlek XS med klassisk krage och raka linjer. Jackan har knappar framtill, två sidofickor och är tillverkad i bomull. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en enkel men trendig jacka. Aldrig använd med prislapp på! Går att både knäppa med kanppar samt dragkedja och tillkommer en extra knapp.
Ralph Lauren Mörkblå skepparkavaj  - Snygg mörkblå skepparkavaj från Ralph Lauren i storlek XS  med dubbelknäppning, bred krage och dekorativa broderier i koppar på ärmarna. Två fickor framtill och coola detaljer som ger jackan en unik look. Tillverkad i 100% bomull som känns bekvämt. nypris: ca 2800
Svart kavaj med satinkrage - Stilren svart kavaj med smal passform och elegant satinkrage. Kavajen har två fickor med lock framtill och knäppning med en knapp. Perfekt för en dressad look och funkar till många olika outfits. Storlek Small och aldrig använd! Nypris: Ca 900 kr
Svart figursydd kavaj med fickor - Snygg marinblå kavaj från Dondup med två knappar framtill och klassiska slag. Figursydd modell med två fickor med lock och dekorativa knappar vid ärmsluten. Storlek 38 men skulle säga att det mer är en 34/36. 100% ull. Nypris: 4000 kr
Brun militärinspirerad jacka med guldknappar - Snygg brun jacka från Beauty Fashion i storlek M men är mer än XS/S med militärinspirerade detaljer, guldfärgade knappar och dekorativa broderier framtill. Jackan har dragkedja, figurnära passform och lång ärm. Har även små axelvaddar.