Vilgot Hansson

Vilgot Hansson

@vilgot7107
(1)
| Senast aktiv: Denna vecka
4 följare • 3 följer • 5 annonser



Replay gråa och blå jeans - Två par jeans från Replay, ett par i ljusgrått och ett par i klassiskt blå denim. Båda har raka ben och femficksmodell med snygga detaljer på bakfickorna. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Beige halvzip-tröja John Henric - Snygg beige stickad tröja från John Henric med halvzip och hög krage. Tröjan har en mörkbrun insida på kragen och är tillverkad i mjukt material, perfekt för lager på lager. Enkel och stilren design utan mönster.
Svart träningströja Peak Performance - Svart långärmad träningströja från Peak Performance med halv dragkedja framtill och liten vit logga på bröstet. Tillverkad i ett stretchigt funktionsmaterial som passar perfekt för träning eller utomhusaktiviteter. Hög krage för extra komfort.
Röd pikétröja från J.Lindeberg - Snygg röd pikétröja från J.Lindeberg med klassisk krage och knappar framtill. Logotypen syns på kragen och ärmen. Perfekt för golf eller andra sportaktiviteter. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material som andas. Storlek S men går mot xs hållet
Grå sweatshirt från Lagency, S - Säljer en stilren grå sweatshirt från Lagency i storlek S. Tröjan har rund hals, lång ärm och ett snyggt Lagency-tryck på bröstet samt en patch med logga på ärmen. Mjuk insida och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Använd ca 10 gånger.
Såld
Valentino Garavani vita sneakers med svart band - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med ett brett mörkblått band över vristen och nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Klassisk och stilren design med märkets logga på plösen. Bilderna är mina, bara tagna från en gammal annons. Priset gör att diskutera.
Såld
Mörk blå tröja i merinoull från Morris - Snygg svart tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en dragkedja vid halsen och en diskret broderad detalj på bröstet. Perfekt för kyligare dagar. Men tyvärr har den ett hål i högra armen som man ser på annonsen.
Såld
Grå sneakers från Polo - Säljer ett par grå sneakers från Polo i bra skick. De har en klassisk design med snörning och är tillverkade i skinn. Perfekta för vardagsbruk och passar till de flesta outfits. Sulan är i gummi och ger bra grepp. Lite slitna men fortfarande snygga och bekväma.
Såld
Svart jacka från Parajumpers - Säljer en snygg svart jacka från Parajumpers. Den har en quiltad framsida och baksida med dragkedja och en cool patch på ärmen. Perfekt för höst och vår med sin stilrena design och funktionella detaljer. Jackan har en huva och är i mycket bra skick. Passar perfekt för både vardag och äventyr!
Såld
Fortsätt i appen →