Vintagemännen

Vintagemännen

@vintagemannen123
(5)
Sthlm | Senast aktiv: Denna vecka
27 följare 13 följer 4 annonser


Dondup jeans - Snygga blå dondup jeans med slitningar och en cool, avslappnad look. De har en klassisk femficksdesign och dragkedja. Perfekta för en casual stil. Vid frågor, kontakta mig!
Brazilian Crush Cheirosa 62 - En doftspray med en härlig blandning av pistage och saltad karamell. Flaskan är bärnstensfärgad med en vit spraykork och ett avtagbart lock med elegant mönster. Perfekt för att ge en exotisk touch till din dag. Cirka 4/5 kvar, skriv vid fler frågor!
7EAST läderarmband  - Inköpt från en butik på Södermalm för 400 kr. Säljer pågrund av att det är för stort för mig (är väldigt smal). Skriv vid frågor och funderingar!☺️
Svarta diesel jeans - Ett par riktigt snygga och unika jeans från märket diesel. Byxorna sitter sjukt skönt när de väl är på. De är en aning större i storleken. Byxornas skick är ungefär 8/10. Nån enstaka defekt men annars ser de som nya ut! Skriv vid frågor.
Tiger of sweden jeans - Ett par riktigt snygga jeans från tiger of sweden. Skick 9/10, inga defekter alls! Sitter ganska tajt men inte överdrivet och jeansen är i storlek 28W 32L men är aningen större i storleken. Skriv vid frågor eller funderingar.
Lanvin skor - Ett par väldigt trendiga skor! Har haft de ett tag nu men nu blivit för små! Självklart äkta, Har du några frågor eller funderingar är det bara att skriva!
Ralph lauren jacka - Skön vinterjacka till säsongen som kommer, bra skick. Barnstorlek men är 175 och den sitter bra på mig! Vid frågor eller funderingar är det bara att skriva!
Ralph lauren keps - En Ralph lauren keps i Manchester. Skönt material och insidan är sjukt vacker. Väldigt bra skick, som ny!
Cp company mössa - Säljer min cp company mössa köpt för 4 månader sen. Använd ganska mycket men är bra skick. 8 av 10. Kan gå ner i pris vid snabbt köp