Wiktoria Swiderek

Wiktoria Swiderek

@wiktoria1647
(1)
Hudiksvall | Senast aktiv: Denna vecka
5 följare 3 följer 5 annonser



Rutig overshirt från H&M Divided - Snygg svartvit overshirt från H&M Divided med klassiskt hundtandsmönster. Jackan är croppad, har två bröstfickor och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en cool look.
Grå croppad polotopp från FB Sister - Snygg grå croppad polotopp från FB Sister med lång ärm och cool silverfärgad dragkedja framtill. Dragkedjan har en stjärnformad detalj med FB-logga. Toppens material känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar stilrena och moderna plagg.
Gröna velourbyxor Juicy Couture XS - Snygga gröna mjukisbyxor från Juicy Couture i velour med snörning i midjan och raka ben. Byxorna har stora fickor fram och bak med knappdetaljer. Perfekta för en chill och trendig look.
Vit långärmad topp från Divided - Säljer en vit långärmad topp från Divided med snygg v-ringning och rynkad detalj framtill. Modellen är croppad och har en mjuk, skön känsla i bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren look med lite edge.
Grå stickad topp från Abercrombie - Säljer en grå stickad topp från Abercrombie med korta ärmar och v-ringning. Toppen har ett snyggt kabelstickat mönster och små håldetaljer längs fram och bak. Mjuk och skön, perfekt för lager-på-lager. Liten logga broderad nedtill.