Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig topp - Superfin blommig topp från hm i strl S💖
Blommig topp från h&m - Superfin sommartopp med blå blommor från h&m. Den är helt ny, säljer på grund av att den inte kommer till användning.
Blommig topp  - Uppvikt på bilden. Så himmla fin topp från hm storlek 38 men sitter fint på mig som har 34/36. Frak tillkommer på 33kr 🍃
Blommig topp - Jääätttefin topp från H&M🥰 passar dock inte mig. Inga skador eller märken🫶🏻
Blommig topp - Somrig topp från H&M! Aldrig använd
Blommig topp - Sommar topp med blommor från H&m. Något litet i storlek i fint använt skick.
Blommig topp - Super söt blommig topp från hm🍒🍒
Blå blommig topp med knyt - Säljer en superfin blå topp från H&M med vita blommor. Den har korta ärmar och en söt knytning framtill. Perfekt för sommardagar! Toppen har en knapp i nacken för enkel på- och avtagning.
Blommig topp
Blommig topp - 0 Blommig topp - 1 Blommig topp - 2

Blommig topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygg topp från H&M. Använd men bra skick. Ordentlig V-ringning.

Brikken
Brikken
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blå/vit sommarblus  - En blå vit randig sommarblus med knyte, lappen sitter inte kvar då jag köpte den på plick. Säljer då den inte passade i storleken för mig. Står tyvärr inte storleken heller men skulle gissa att den passar S/M😊
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Vit blus med volang från Zara XS - Supersöt vit blus från Zara i storlek XS med v-ringning, volangdetaljer och spets längs bröstet. Inga fläckar eller hål ❤️men lite krymt i tvätten så den är mindre i storlek
Volang topp hm  - Säljer denna superfina populära volangtoppen från H&M! Jättebra skick, då den bara är använd en gång💓
Vit blus med blåa mönsterdetaljer - Jättefin, använd fåtal gånger, perfekt till sommaren!
Sötaste one shoulder toppen!!  - Supersöt turkos topp från Kappahl med volang. Använd en gång, superfint skick.