Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blus med puffärm - Svart blus med puffiga korta ärmar och rund halsringning. Baksidan har en snygg öppning med knytband i nacken. Blusen är i ett lätt bomullstyg och har en avslappnad passform som ger en cool och trendig vibe.
Svart blus med puffärmar - Säljer en svart genomskinlig blus med puffiga kortärmar och knytning. Storlek Xs, använd 1 gång💖
Svart puffärm topp  - Svart topp från H&M i storlek XS med puffiga korta ärmar och rund halsringning. Kroppsdelen är i mjuk bomull medan ärmarna har en lite styvare känsla som ger extra volym. Enkel och stilren design som ändå sticker ut med sina coola ärmar.
Blus med puffärm - Super snygg blus med puffärm som tyvärr aldrig kommer till användning. Stl S. Köpare står för frakt💞
Tröja med puffärmar - En super söt tröja med puffärmar från hm. Superskönt o stretchigt material.
Topp med puffärmar - Använd får gånger, pris kan diskuteras💕
snygg blus med puffärm  - snygg blus!
Organzatopp med puffärm
Organzatopp med puffärm - 89 Organzatopp med puffärm - 90 Organzatopp med puffärm - 91

Organzatopp med puffärm

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Årets födelsadagsblus, endast använd en gång så toppenskick! Väldigt fin men har tyvärr ingen användning för den😊

Moa
Moa
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
viral gina topp - säljer denna superfina blusen från gina, använd fåtal gånger! ganska liten i storleken speciellt om man har större byst❤️
Vit blus från NELLY - Jättefin vit blus, endast använd 3 gånger då den är lite för stor för mig.
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓
Ljusblå långärmad blus - Säljer en så söt blå volangblus från Zara. Storlek S och i perfekt skick💗
Nelly topp - Jättefin topp från Nelly helt ny med prislapp kvar  som passar perfekt till jul!❤️
Ljusrosa volangblus med kort ärm - Söt ljusrosa blus i transparent material med volangdetaljer längs ärmar och urringning. Blusen har v-ringning och knyt framtill, samt korta ärmar med volanger för en romantisk look.
Blus - Svart topp, superfin
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍