Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig topp - En topp med blommor på som man kan knyta där bak. Från Kappahl storlek XS.
Blommig topp - Jättesöt blommig topp från Lindex!❤️
Blommig topp💕 - Säljer denna super söta toppen från mango i storlek xxs men passar mig som är xs. Man kan justera den i ryggen hur man vill att den ska sitta. Toppen är i mycket bra skick!💕
Blommig topp  - Aldrig använd Storlek: 36 men den är stretchig  Nypris: 349kr Mitt pris: 100kr
Blommig topp  - En fin svart och vit blommig topp som har snygga detaljer. Den är ifrån hm och är strl S. Den är knappt använd och är i bra skick!!!
Hollister blommig topp  - Blommig topp från hollister i fint skick🎈 Den är svart med orangea blommor på.   Stl xs
Somrig topp med gula blommor  - Svart topp med gula blommor på. Använd en gång. Storlek xs-s
Blommig topp
Blommig topp  - 89 Blommig topp  - 90 Blommig topp  - 91

Blommig topp

Storlek: S
Kategori: Blusar

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt blommig topp från abercromire and fitch, som knapp är använd! Köparen står för frakt

Nova ekman larsson
Nova ekman larsson
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Volang topp hm  - Säljer denna superfina populära volangtoppen från H&M! Jättebra skick, då den bara är använd en gång💓
Zara jeanstopp - superfin och populär topp från zara, helt oanvänd med prislapp💕💕
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Vit blus med blåa mönsterdetaljer - Jättefin, använd fåtal gånger, perfekt till sommaren!
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Gullig blus  - Gullig blus som jag aldrig använt, bra för sommaren till en jeans kjol eller shorts. Fina broderade detaljer. Från Zara xs-s
Vit blus med volang från Zara XS - Supersöt vit blus från Zara i storlek XS med v-ringning, volangdetaljer och spets längs bröstet. Inga fläckar eller hål ❤️men lite krymt i tvätten så den är mindre i storlek