Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - En jättefin blus från bikbok som endast är använd en gång. Har lite tjockare tyg så att ballongärmarna håller sin form. Tröjan framhäver ens former jättefint.
Fin blus  - Jätte fin blus från indiska! 💓
Blus - Tunnt och skönt material perfekt inför sommaren.
Blus - Vit blus som knappt använda längre  Nypris: 300kr
Söt blus  - Supeerr söt blus perfekt till våren 💓💓 trekvartsärm och ett knytband! Har några små fläckar som knappt syns, sista bilderna.
Söt blus  - Säljer min fina blus från Gina, köpte för 200 kr på Ullared men säljer den för 150❤️( pris kan diskuteras) den är helt oanvänd så den är i nytt skick ❤️skriv för fler bilder
Blus - Så söt blus från NoaNoa💘💘
Blus
Blus  - 89

Blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en jättefin blus då den inte används 🩷Passar mig med XS/S

almi palmér
almi palmér
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp - Vit topp från Nelly. Super fin❣️
Vit blus - Superfin mangoblus
Prickig topp - Superfin prickig blus med resår i midjan från Gina tricot, helt ny!
Söt vit bluss med polka dots  - Söt vit bluss med polka dots och en svart rosett fram till. Har en fläck men syns inte då den är på insidan.
Blus Nelly 32 - Produkten är oanvänd och i nyttskick. Prislappen sitter kvar.