Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Omlott tröja - En jätte fin casual omlott tröja från monki i storlek s, passar även m. Obs den är inte strykt på bilden så det är därför den är skrynklig:) det är inget med materialet.
 långärmad topp med omlott ryggöppning  - Säljer en grön långärmad topp med omlott ryggöppning från Boohoo i storlek 36. Andvänd fåtal ggr.
Grön mönstrad omlott topp - Snygg grön omlott topp från Gina Tricot med ett unikt mönster i vitt. Toppen har långa ärmar och en v-ringad design som ger en elegant look. Perfekt för att sticka ut med stil!
Blommig omlott topp - En omlotttopp från H&M som jag aldrig använt. Knyts runt med ett band.
Omlott top - Helt ny. Köpt för 300 säljer för 150.
Omlott topp - Söt omlott topp i coolt mönster som påminner om zebra. Strl L men passar S också om man vill ha en mer baggy look 🥰
Omlott blus  - Så snygg omlott topp från Zara, svart med vitt mönster på. Man knyter den själv. Super snygg!! Säljer endast pga av fel storlek❤️
Diane von Furstenberg omlott blus - Oanvänd
Omlott top
Omlott top - 89 Omlott top - 90 Omlott top - 91

Omlott top

Storlek: L
Kategori: Blusar
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Omlottopp med luva

‧͙⁺˚*irma
‧͙⁺˚*irma
(48)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Neo noir blus - Säljer denna neo noir blusen som inte kommer till användning, har aldrig använts och är i jättefint skick. Skriv vid frågor💗
Blus - Suuuuperfin brun blus från Zara!!💗
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
Superfin svart blus💞 - Super fin blus köpt i usa som använts 2 gånger💕💕
Söt blus från na-kd  - Superfin blus, aldrig använd!!!🙌🏼
SÖT TOPP - använd endast en gång, superfint skick och ser oanvänd ut!