Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans topp med puffärm  - Cool jeanstopp med puffärm och knyt framtill. Helt ny och aldrig använd, dock är lappen avtagen. Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Blus från Kappahl  - Jätte fin blus från Kappahl som knappt är använd
Kappahl  - Fin kappahl blus i en blå färg med brodyr/spets med band som knyts. I storlek s eller 36/38
 blus Kappahl  - Säljer en blåvit blus från Kappahl i storlek M med zebramönster. Blusen har omlott-detalj, puffiga trekvartsärmar med resår och en lätt volang nedtill. Det är en knytning vid ryggen. Materialet är tunt och luftigt, perfekt för dig som gillar statement-mönster och fräscha färger.
Kappahl linne - Ett jättefint blått linne från Kappahl som tyvärr har blivit för liten, passar perfekt till sommaren💕
Jeanstopp - Helt oanvänd jeans topp!! Jätte snygg men har inte kommit till användning och där av säljer jag säden!!
Jeanstopp - En Jeanstopp i str xs i fint skick!
Jeanstopp från Kappahl
Jeanstopp från Kappahl - 0 Jeanstopp från Kappahl - 1

Jeanstopp från Kappahl

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Kappahl
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny och oanvänd jeanstopp från Kappahl💞nypris 499

Melina⚡️🌸💞
Melina⚡️🌸💞
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Topp - Ny topp från lvcilia
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!
Blus ifrån XOXO friends  - En fin vit blus med svarta prickar på, ifrån XOXO friends. storlek 158-164