Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
blus - Oanvänd söt fest blue/kort klänning, behöver bara strykas men annars är den bra. Har blå märken vid axeln( vet inte hur det kom dit skriv privat för bild )
Blus - Säljer den här blusen från bikbok i storlek S, jättefint skick, den är typ ”krämvit” ❤️skriv vid frågor
Söt blus  - Säljer en stilren tröja med långa ärmar och en lös passform. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits. Skulle säga att den är lite krämvit/beige.
fin blus - En jätte fin beige blus med fina detaljer. Passar till allt. Den är använd få tal gånger där med väldigt bra skick.
Blus - Gullig blus från Lindex. Använd fåtal gånger. Tvättas innan sickning. Kan tänka mig att sänka pris.
Snygg blus  - Snygg blus i storlek s, nyskick! 💕💫
Blus - Säljer denna beigea blusen i satin. Passar så bra till olika tillfällen!💖
Supersöt blus
Supersöt blus - 89 Supersöt blus - 90

Supersöt blus

Storlek: ?
Kategori: Blusar
Färg: Beige

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt beigeaktig blus. Vet inte vart den är köpt eller storlek men skulle säga att den passar som S. Använd fåtal gånger och i superbra skick!

Ebba
Ebba
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla