Alla kategorier > Blusar
Långärmade med knut
Långärmade med knut - 89 Långärmade med knut - 90

Långärmade med knut

Storlek: XS - S
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Den rosa är i S och aldrig använd, den blå är i XS och är använd fåtal gånger. Ny pris är 300 kr så jag säljer en för 200 kr men det går att köpa båda tsm💕

Evelina
Evelina
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp - Vit topp från Nelly. Super fin❣️
Vit blus - Superfin mangoblus
Prickig topp - Superfin prickig blus med resår i midjan från Gina tricot, helt ny!
Söt vit bluss med polka dots  - Söt vit bluss med polka dots och en svart rosett fram till. Har en fläck men syns inte då den är på insidan.
Blus Nelly 32 - Produkten är oanvänd och i nyttskick. Prislappen sitter kvar.
Svart tröja - Från Gina- inte trasig någon stans vill bara inte ha den mer, den är small vet ej exakt vilken storlek